menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Pabianiczanki wyjechały ze Zduńskiej Woli z 3 punktami

Pabianiczanki wyjechały ze Zduńskiej Woli z 3 punktami

DSC03445W III lidze kobiet w piłce nożnej (grupa łódzka) żeńska drużyna MKS podejmowała na własnym boisku zespół pań z Pabianic. Gospodynie były nad wyraz gościnne i... przegrały 3:1!

Początek spotkania to przewaga zduńskowolanek. Już w 7. minucie Justyna Kapuściak zdobywa bramkę strzałem głową. Ale były to miłe złego początku, bo w 16. minucie obrończyni z MKS tak niefortunnie wybijała piłkę, że trafiła... w samo okienko swojej bramki.
Początek drugiej połowy to ataki zawodniczek z Pabianic i to one po strzałach Andżeliki Błoch i Aleksandry Kwiatkowskiej zdobyły przewagę bramkową i wywiozły trzy punkty ze Zduńskiej Woli. Po czterech rozegranych meczach MKS zajmuje 7. miejsce z trzema punktami. Prowadzi Pogoń Zduńska Wola, która wygrała wszystkie mecze i ma dorobek 12 punktów.

MKS Zduńska Wola - PTC Pabianice 1:3 (1:1)
Bramki: Justyna Kapuściak 7' - samobójcza 16' , Andżelika Błoch 42' , Aleksandra Kwiatkowska 53'.

Tekst i fot.: Lech Kulma