Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Wybory Miss Zduńskiej Woli i Powiatu Zduńskowolskiego po raz 15.! Jubileuszowa gala już w sobotę

Wybory Miss Zduńskiej Woli i Powiatu Zduńskowolskiego po raz 15.! Jubileuszowa gala już w sobotę

14702332_1186372624755999_945276246029138285_nJuż w sobotę 19 listopada dowiemy się, kto przejmie koronę od Klaudii Kajl, która została Miss Zduńskiej Woli i Powiatu Zduńskowolskiego' 2015 (więcej na: https://siewie.tv/artykuly/aktualnosci/4649-wybrano-miss-zduskiej-woli-i-powiatu-zduskowolskiego2015-obszerna-fotorelacja). Pierwszą wicemiss w ubiegłym roku wybrano Darię Kołodziejską, a tytuł drugiej wicemiss przyznano Sarze Wnuk.

Tegoroczny finał, podczas którego zostanie wybrana najpiękniejsza panna, zorganizowany zostanie po raz piętnasty. Organizatorem jubileuszowego konkursu jest (od pierwszej edycji) Agencja Inter-Craft. Jak podaje jej szef, Marek Tomaszewski, w tym roku o zaszczytny tytuł walczyć będzie 10 dziewcząt. Patronat nad finałową galą mają Wojciech Rychlik - starosta zduńskowolski oraz Piotr Niedźwiecki - prezydent Zduńskiej Woli. Prezentacja kandydatek - podobnie jak w latach poprzednich - odbędzie się w gościnnych salach Hotelu Hades w Zduńskiej Woli. Poza tytułami komplementarnymi dziwczęta rywalizować będą też o tytuły wielu sponsorów. Dodajmy, że Sponsorem Generalnym jest od lat zduńskowolska firma Gatta.

Mika S

Relacje z poprzednich lat na:
https://www.youtube.com/watch?v=g08-b-eBXzE
https://www.youtube.com/watch?v=zsPSRmZzlIg
https://www.youtube.com/watch?v=x8tLnsWfWvg
http://siewie.tv/artykuly/aktualnosci/3469-qdwojkaq-bya-przyjazna-na-xiii-gali-finaowej-miss-zduskiej-woli-i-miss-powiatu-zduskowolskiego-obszerna-fotorelacja
http://siewie.tv/artykuly/aktualnosci/2184-sieradzanka-daria-murowana-zostaa-miss-zduskiej-woli2013

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Reklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyZmyślna blondynka

Wśród gazetowych ogłoszeń, w dziale praca ukazał anons, że policja poszukuje ludzi do pracy.
Zgłosiły się trzy blondynki. Stanowisko było jedno, więc postanowiono więc wybrać w drodze małego testu kobietę najinteligentniejszą.
- Proszę bardzo, tu mamy dla pani zdjęcie z profilu tego osobnika. Proszę powiedzieć nam jak najwięcej o nim. Co się pani nasuwa, jakieś spostrzeżenia?
- Jezu! On ma tylko jedno ucho!
Kandydatce podziękowano. Druga otrzymała takie samo polecenie.
Odpowiedź też była taka sama: Jezu! On ma tylko jedno ucho!
Poproszono zatem trzecią kandydatkę.
Proszę bardzo, tu mamy dla pani zdjęcie z profilu pewnego osobnika. Proszę powiedzieć nam o nim jak najwięcej. Co pani może powiedzieć o tej osobie na podstawie zdjęcia.
- Ten człowiek nosi szkła kontaktowe. Policjanci z komisji spojrzeli na panią zadziwieni. Sprawdzono w dokumentach: rzeczywiście mężczyzna nosi szkła kontaktowe!.
- No wspaniale! Gratulujemy! Jest pani przyjęta. Ale proszę powiedzieć, jak pani to wydedukowała?
- To proste. Ten człowiek nosi szkła kontaktowe, bo nie może nosić okularów.
- Dlaczego?
- No jak to dlaczego? Przecież on ma tylko jedno ucho!

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u