Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Na dysku komputera pracownika UM Sieradz znaleziono materiały pedofilskie. Mężczyznę zatrzymano

Na dysku komputera pracownika UM Sieradz znaleziono materiały pedofilskie. Mężczyznę zatrzymano

policja1W środę 30 listopada doszło do zatrzymania pracownika sieradzkiego magistratu. Podejrzany usłyszał kilka zarzutów dotyczących m.in. gwałtów na kilkuletnich dziewczynkach. Jeszcze w październiku br. urzędnik miał zarzuty molestowania nieletnich. Mężczyzna nie przyznawał się do winy. Nadal pracował też w urzędzie. Miał jednak odebrany paszport.

O tej sprawie informowaliśmy już na siewie.tv półtora miesiąca temu (więcej na: http://www.siewie.tv/artykuly/aktualnosci/5818-po-siedmiu-latach-rodzice-nieletniej-powiadomili-organy-cigania-o-molestowaniu-corki-obwiniaj-o-to-pracownika-um-w-sieradzu). Wówczas to do prokuratury zgłosili się rodzice nieletnich dziewczynek, którzy złożyli doniesienie o działaniach pedofilskich mężczyzny. Dodajmy, że od rzekomych zdarzeń minęło prawie 7 lat. Zabezpieczono wówczas nośniki elektroniczne, z których korzystał, w tym twardy dysk z komputera w UM w Sieradzu. Ich zawartość badali specjaliści z zakresu informatyki. I to właśnie oni znaleźli na domowym dysku materiały pedofilskie. Do czasu zatrzymania mężczyzna wykonywał swoje obowiązki w Urzędzie Miasta Sieradz. Teraz skorzystał z prawa urlopu na życzenie. Śledztwo od przejęła sieradzkiej prokuratury Prokuratura Okręgowa w Kępnie. Mika S

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Reklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyDo diabła z rybami

Spotyka się dwóch przyjaciół. Jeden z nich jest od niedawna żonaty.
- Dlaczego nie chodzisz już na ryby?
- Żona mi nie pozwala - odpowiada młody żonkoś.
- Spróbuj zrobić tak jak ja. W piątek przygotowuję sobie sprzęt wędkarski i chowam go w piwnicy. W sobotę rano kiedy wstaję z łóżka, odkrywam kołdrę, patrzę na cielsko mojej żony, i mówię:
- I to ma być moja żona? Taki hipopotam? Wtedy zaczyna się awantura. Żona wygania mnie z domu, a ja zabieram sprzęt z piwnicy i idę nad rzekę. Wieczorem wracam do domu z rybami, żona jest zadowolona i godzimy się do następnej soboty... Spróbuj tej metody! Młody małżonek przygotował wszystko za radą przyjaciela. Wstaje rano w sobotę, odkrywa kołdrę pod którą śpi naga małżonka i mówi:
- A do diabła z rybami!

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u