Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Jarmark Bożonarodzeniowy w Zduńskiej Woli przyciągnął tłumy /zdjęcia/

Jarmark Bożonarodzeniowy w Zduńskiej Woli przyciągnął tłumy /zdjęcia/

15442149_1181621898582916_6769378654625413133_nJarmark Bożonarodzeniowy "Zduńska Wola pod jemiołą" za nami. Odbył się po raz pierwszy. Był pełen atrakcji. Na 50 stoiskach można było zaopatrzyć się w wyborne wędliny, miody, zioła i ozdoby świąteczne. Na scenie wystąpili m.in. chór Złota Jesień, zespół z państwowej Szkoły Muzycznej, grupy Jordan i zespół tańca ,,Arabeska'' oraz koncert Macieja Zakościelnego.

Tuż przed koncertem odbyła się licytacja bombek z autografami Macieja Zakościelnego i Pawła Królikowskiego. Dochód z niej przeznaczony zostanie na leczenie chorej na siatkówczaka oczu 5-letniej Oliwki Wieczorek. Nie brakowało atrakcji dla dzieci: były anioły na szczudłach, święty Mikołaj, żywa szopka i renifery.

Mika S

Fot.: Mika S, UM

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Reklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyDo diabła z rybami

Spotyka się dwóch przyjaciół. Jeden z nich jest od niedawna żonaty.
- Dlaczego nie chodzisz już na ryby?
- Żona mi nie pozwala - odpowiada młody żonkoś.
- Spróbuj zrobić tak jak ja. W piątek przygotowuję sobie sprzęt wędkarski i chowam go w piwnicy. W sobotę rano kiedy wstaję z łóżka, odkrywam kołdrę, patrzę na cielsko mojej żony, i mówię:
- I to ma być moja żona? Taki hipopotam? Wtedy zaczyna się awantura. Żona wygania mnie z domu, a ja zabieram sprzęt z piwnicy i idę nad rzekę. Wieczorem wracam do domu z rybami, żona jest zadowolona i godzimy się do następnej soboty... Spróbuj tej metody! Młody małżonek przygotował wszystko za radą przyjaciela. Wstaje rano w sobotę, odkrywa kołdrę pod którą śpi naga małżonka i mówi:
- A do diabła z rybami!

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u