Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności No Mercy, Kate Ryan oraz Enej - wielkie gwiazdy na Świecie Truskawki'2017?

No Mercy, Kate Ryan oraz Enej - wielkie gwiazdy na Świecie Truskawki'2017?

kateryanChoć zima ledwie się zaczęła, to w gminie Buczek, w powiecie łaskim, powoli nadchodzą gorętsze nastroje. Na dobre bowiem zaczęły się przygotowania do przyszłorocznego Święta Truskawki. Już wstępnie widać, że w czerwcu 2017 na scenie w Buczku będzie ciekawie i gorąco. A to za sprawą gwiazd, jakie organizatorzy zamierzają zaprosić na tę dwudniową imprezę o randze ogólnopolskiej!

Gmina Buczek niezmiennie od kilkunastu lat obchodzi w ostatni weekend czerwca Święto Truskawki. Ranga organizowanego święta wzrasta z roku na rok. Kilka miesięcy temu pod Patronatem Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Wojewody i Marszałka Województwa Łódzkiego odbyło się II Krajowe Święto Truskawki, zatytułowane ,,Buczkowska truskawka – marką województwa łódzkiego”. W tej wielkiej imprezie plenerowej wzięło udział kilkanaście tysięcy osób z całego kraju. Przypomnijmy, że jest to święto podsumowujące zbiory truskawek, promujące przygotowane z nich produkty tj. dżemy, nalewki, ciasta, zupy itp. Wiadomo bowiem, że gmina Buczek postrzegana jest jako jedno z większych „zagłębi truskawkowych” w regionie. I to był najważniejszy powód, że to święto stało się tradycją gminy. Podczas obchodów Święta Truskawki'2016 na buczkowskiej scenie gościli m.in.: Dżem, Doda, Mario Bischin, Michał Szpak, Power Play, Bayera, Żuki, The Lovers, Freaky Boys, Defis, Gesek oraz Classic.
Nie zabrakło też atrakcji dla dzieci, czyli wesołego miasteczka, czy przejażdżek konnych. Była też bogata oferta stoisk handlowych, gastronomicznych, promocyjnych. Dla smakoszy truskawek przygotowano patelnia plenerowa z truskawką w roli głównej. Wiemy, że organizatorzy dokładają starań, aby kolejne święto stało się równie atrakcyjnym na tle poprzednich. Są przymiarki, aby na scenie podczas Święta Truskawki 2017 wystąpili m.in.: NO MERCY (jako gwiazda pierwszego wieczoru) oraz zespoły Playboys, Andre, Calibra i inne. Drugiego dnia Gwiazdami Wieczoru będą: ENEJ, KATE RYAN. Będzie też kilku innych, mniej znanych wykonawców. Wykonawcy, o których piszemy, to na razie propozycje, czy pobożne życzenia, gdyż organizatorzy imprezy dopiero o nie zabiegają. Znając jednak możliwości władz gminy Buczek można się spodziewać, że rozmowy z gwiazdami zakończą się sukcesem.

No Mercy - https://www.youtube.com/watch?v=tyANFcnrM8I
Kate Ryan - https://www.youtube.com/watch?v=XT9IDo-vF5k
Enej - https://www.youtube.com/watch?v=n3Hv-1MWz2Y

Mika S

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

ZalogujReklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyTrzeba ufać

Ostatnio żona mi zakomunikowała:
- Więcej to ty już z kumplami pić nie będziesz.
A ja patrzę na nią, uśmiecham się i myślę sobie:
- Tyle lat po ślubie a w niej wciąż tyle optymizmu

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u