Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Kto dyrektorem WDK w Wieruszowie?

Kto dyrektorem WDK w Wieruszowie?

wdkwieruszowJeszcze w tym miesiącu poznamy nazwisko nowego dyrektora Wieruszowskiego Domu Kultury. Tak mówił w Radiu Ziemi Wieluńskiej mówił naczelnik wydziału ogólno-organizacyjnego, Waldemar Urbaniak.

 

Do konkursu na sto stanowisko zgłosiło się pięć osób. Są wśród nich kandydaci z Wieruszowa, Wielunia, Burzenina i Ostrołęki. O to stanowisko postanowił się również ubiegać dyrektor wieluńskiego Liceum i Technikum SPSK, Bogusław Kurzyński. Niedawno zakończył się nabór wniosków. Wiadomo, że wpłynęły oferty Michała Kabały, Borysa Nasarzewskiego, Bogusława Kurzyńskiego, Doroty Pierudzkiej i Jarosława Soleckiego. 21 bm. odbędzie się pierwszy etap konkursu, zbierze się komisja konkursowa powołana zarządzeniem burmistrza i otworzy oferty, sprawdzi je pod względem formalnym oraz ustali kryteria, jakimi będzie się kierować przy rozmowach kwalifikacyjnych. Drugi etap konkursu jest zaplanowany na 27 marca. Wtedy, od godz. 9 odbędą się rozmowy kwalifikacyjne. Jeżeli komisja konkursowa wybierze odpowiedniego kandydata, zostanie on rekomendowany burmistrzowi i to właśnie on podejmie ostateczną decyzję.

(opr. KJB)

źródło: Radio ZW

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

ZalogujReklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipySojusz to już nie sojuz, ale jednak sojusz

Kiedy po raz pierwszy wysłano żołnierzy amerykańskich do Polski w ramach wymiany NATO-wskiej, zdarzyła się taka oto historia: Po spotkaniu powitalnym z Polakami jeden z amerykańskich żołnierzy pisze do domu:
- Kochana mamo, pozdrawiam Cię serdecznie. W pierwszych słowach mojego listu opowiem Ci jak wygląda tydzień w polskiej jednostce:
Poniedziałek: koledzy przywitali nas dużą wódką.
Wtorek: umieram!
Środa: jeden z kolegów polskich miał urodziny.
Czwartek: umieram.
Piątek: dostaliśmy przepustkę - poszliśmy na dyskotekę z polskimi kolegami.
Sobota: dlaczego nie umarłem we wtorek?

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u