Strona główna Artykuły Aktualności Lider III ligi pań za mocny dla MKS Zduńska Wola /fotorelacja/

Lider III ligi pań za mocny dla MKS Zduńska Wola /fotorelacja/

DSC06297Futbolowe derby Zduńskiej Woli w III lidze kobiet w piłce nożnej rozegrano w sobotę 22 kwietnia pomiędzy MKS Zduńska Wola a Pogonią Zduńska Wola. Górą był lider tej klasy rozgrywkowej czyli dziewczęta z Pogoni, które wygrały 2:0.

Faworytem spotkania była drużyna z ulicy Łaskiej. Piłkarki Pogoni, prowadzone przez Krzysztofa Kochelaka, dominowały na boisku i już w pierwszej połowie objęły dwubramkowe prowadzenie. Gospodynie na początku drugiej połowy mogły zdobyć gola honorowego, ale bramkarka Pogoni spisywała się w tym meczu bardzo dobrze i to zawodniczki Pogoni wywiozły trzy punkty z boiska przy ulicy Dolnej.

MKS Zduńska Wola - Pogoń Zduńska Wola 0:2 (0:2)

Bramki: Klaudia Łoboda 29', Martyna Szymczak 36'.

Tekst i fot.: Lach Kulma