Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Pierwsza w Polsce! Ogólnopolska Olimpiada Dziecięcych Drużyn Pożarniczych

Pierwsza w Polsce! Ogólnopolska Olimpiada Dziecięcych Drużyn Pożarniczych

454417 czerwca w Wieruszowie odbędzie się I Ogólnopolska Olimpiada Dziecięcych Drużyn Pożarniczych. W wydarzeniu weźmie udział 350 małych strażaków reprezentujących 32 drużyny z dziesięciu województw. Swoje umiejętności zawodnicy zaprezentują w czterech konkurencjach: musztra, sztafeta, ćwiczenie bojowe ''na mokro'' i ćwiczenie bojowe ''sikawka''.

 

Organizatorzy zapewniają widowiskowe konkurencje w wykonaniu małych strażaków oraz dodatkowe atrakcje dla widzów, rówieśników. Będzie to między innymi miasteczko strażackie, gdzie każde dziecko poczuje się prawdziwym strażakiem i może zdobyć Certyfikat Małego Strażaka. Będzie tor FCC dla dzieci, będą gigantyczne piłkarzyki oraz wioska Smerfów i ściana wspinaczkowa dla odważnych. Także wiele innych atrakcji. A nad wszystkim będzie czuwał strażak Miś, który na pewno zgodzi się na pamiątkowe zdjęcie.

ReKs

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Reklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyDo diabła z rybami

Spotyka się dwóch przyjaciół. Jeden z nich jest od niedawna żonaty.
- Dlaczego nie chodzisz już na ryby?
- Żona mi nie pozwala - odpowiada młody żonkoś.
- Spróbuj zrobić tak jak ja. W piątek przygotowuję sobie sprzęt wędkarski i chowam go w piwnicy. W sobotę rano kiedy wstaję z łóżka, odkrywam kołdrę, patrzę na cielsko mojej żony, i mówię:
- I to ma być moja żona? Taki hipopotam? Wtedy zaczyna się awantura. Żona wygania mnie z domu, a ja zabieram sprzęt z piwnicy i idę nad rzekę. Wieczorem wracam do domu z rybami, żona jest zadowolona i godzimy się do następnej soboty... Spróbuj tej metody! Młody małżonek przygotował wszystko za radą przyjaciela. Wstaje rano w sobotę, odkrywa kołdrę pod którą śpi naga małżonka i mówi:
- A do diabła z rybami!

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u