Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Jarmark Łaski po raz 21. Z Cleo, Natalią Szreoder i Grzegorzem Hyżym

Jarmark Łaski po raz 21. Z Cleo, Natalią Szreoder i Grzegorzem Hyżym

jarmarkprobaJuż w najbliższą sobotę 3 czerwca po raz 21. odbędzie się największa impreza promująca gminę Łask, czyli Jarmark Łaski. Punktem kulminacyjnym będą tradycyjne koncerty gwiazd. W tym roku przygotowano sporą dawkę najpopularniejszych hitów ostatnich lat, rozbrzmiewających z dużej sceny ustawionej na boisku przy ul. Narutowicza.

 

O godz. 17.30 część koncertową otworzy Cleo, dzięki której będzie można posłuchać znanego wszystkim utworu „My Słowianie”. Po niej zaśpiewa Natalia Szreoder, znana z takich przebojów jak „Powietrze”, „Lustra” oraz Grzegorz Hyży, autor takich piosenek jak „Pod wiatr” i „Na chwilę”. To jednak nie jedyne atrakcje, jakie przewidzieli organizatorzy. Już od godz. 9 deptak wypełni się kolorowymi stoiskami z rękodziełem i gastronomią. Na małej scenie przy Łaskim Domu Kultury wystąpią lokalne zespoły Fabric Square i Median’s. Oficjalne otwarcie zaplanowano na godz. 12. Potem tradycyjnie wybrany zostanie nowy król kurkowy, a najlepsi sportowcy w gminie otrzymają odznaczenia i wyróżnienia. Zaplanowano również pokaz karate oraz blok artystyczny przygotowany przez Łaski Dom Kultury. Wśród atrakcji towarzyszących znajdzie się ogród rozmaitości, który powstanie za ŁDK, CSiR przygotuje ogródek sportowy, a strażacy zorganizują pokaz ratownictwa. Dla tych, którzy zgłodnieją, pieczarkową ucztę przygotuje firma Mykogen. Po godz. 23 nocne niebo rozświetli zachwycający pokaz sztucznych ogni.

Siewie.tv poleca 21. Jarmark Łaski.

ReKs

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Reklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyJakoś to załatwimy...

Taksówkarz wiezie ładną kobietę. Kiedy dojechali na miejsce okazuje się, że ta nie ma pieniędzy na opłacenie kursu. Taksówkarz na to: - Niech się pani nie martwi, jakoś to załatwimy...

Po czym zawraca auto, jedzie za miasto na sporą, zieloną łączkę. Zatrzymuje się, otwiera bagażnik, wyciąga koc i kładzie na trawie.

- Ależ proszę pana, ja na pewno oddam panu pieniądze! Proszę nic mi nie robić, mam dzieci i męża, którego bardzo kocham... - mówi kobieta prawie płacząc.

- A ja mam czterdzieści królików, więc rwij trawę i nie dyskutuj! - odpowiada taksówkarz.

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u