Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności gŁASKanie świata w Łasku

gŁASKanie świata w Łasku

a6a9d6d8b1762b3a73313ac29bda215bOd 23 do 25 czerwca w Łasku odbędzie się kolejna odsłona z cyklu "gŁASKanie świata". Tym razem pod hasłem "Podróż na wschód". I będzie to trzydniowa podróż. Na początek spotkanie z Indiami, ale podobnie jak dla C.G.Junga "Podróż na wschód" będzie to przede wszystkim podróż w poszukiwaniu siebie i potrzeb duszy. Może to być czas, który darujemy sami sobie, aby piękniej i mądrzej żyć.

Poniżej przedstawiamy program trzydniowej imprezy:

23 czerwca,
- godz.19.00
Koncert Micheala Jonesa - Brytyjski skrzypek, który w towarzystwie tybetańskich gongów i mis kwarcowych poprowadzi nas do krainy pełnego, głębokiego relaksu i zestrojenia z najpilniejszymi wibracjami wszechświata. Będzie to prawdziwa kąpiel w dźwięku. Galeria z Fortepianem. Wstęp 25 zł.

24 czerwca
- godz. 11.00 - 15.00
EKO JARMARK - stoiska ze zdrową żywnością, przysmaki kuchni orientalnej, warsztaty Jogi, pokaz Capoeiry, wykłady o samoleczeniu i potędze pozytywnego myślenia, spotkania z niezwykłymi ludźmi, rzemiosło artystyczne, pokazy pracowni i zespołów ŁDK, atrakcje dla dzieci. Ogród ŁDK.
- godz. 19.00, Spektakl "Rycerz".
- Teatr Pospieszny z Raszyna. Sala widowiskowa. Wstęp wolny.

25 czerwca
- godz. 14.00 - 16.00, Coś z niczego. Recyklingowe warsztaty plastyczne. Koszt 20 zł.Przyjmujemy zapisy.
- godz. 19.00, Koncert zespołu Naked Mind Krakowski zespół, który przyjedzie do nas ze swoim niezwykłym, inspirowanym różnymi tradycjami muzycznymi koncertem. To właśnie między innymi dobór instrumentów jest wyjątkową cechą tego zespołu, ponieważ jako jedyni na świecie wykorzystują równocześnie trzystuletnią altówkę barokową, hinduskie table, tybetańskie gongi i sitar - wyjątkowy instrument na którym Michał Augustyniak, znany jako "Limboski" uczył się u mistrzów w Indiach. Wystąpią: Michał Augustyniak "Limboski", Michael Jones i goście. Sala widowiskowa ŁDK. Wstęp 35 zł.

ReKs

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Reklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyDiabeł, kobieta i sukienka

- Grażynko, ta sukienka kosztowała kroci! Nie stać nas na takie wydatki! Dlaczego ją kupiłaś? - pyta mąż żony.
- Kochanie, tak jakoś wyszło... Diabeł mnie podkusił. Tak wyraźnie szeptał mi do ucha: kup ją, kup ją, wyglądasz w niej świetnie!
- Nie mogłaś mu powiedzieć, żeby sobie poszedł precz?
- Mówiłam, mówiła wiele razy. I nawet odszedł, ale...
- Jakie ale...?
- Odszedł kawałek, ale odwrócił się nagle i powiedział, że... z daleka wyglądam w niej jeszcze lepiej?

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u