Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Gwizdy Open Hair Festival 2017 - Bovska

Gwizdy Open Hair Festival 2017 - Bovska

sieradzW piątek 21 lipca rozpocznie się Sieradz Open Hair Festival 2017. Wśród gwiazd, które uświetnią to wydarzenie będzie BOVSKA. Wystąpi w niedzielę 23 lipca na scenie głównej festiwalu, na placu Wojewódzkim w Sieradzu.

Bovska jest określana jednym z najważniejszych debiutów muzycznych 2016 roku. Pierwszy nakład jej debiutanckiej płyty "Kaktus" został wyprzedany już dwa dni po premierze. Utwory Bovskiej jeszcze przed premierą albumu biły rekordy popularności w internecie, gdzie dotychczas odtworzono je ponad 11 milionów razy. Ta liczba stale rośnie. Artystka otrzymała Złotą Płytę za sprzedaż ponad 10 tysięcy egzemplarzy singla "Kaktus".

Bovska jest współautorką swojej debiutanckiej płyty, którą stworzyła we współpracy z Janem Smoczyńskim. Artystka ma za sobą występy na najważniejszych festiwalach w kraju: Open'er, Orange Warsaw Festival, Slot Art. Festiwal czy Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu. Od czasu premiery albumu Bovska wraz z zespołem, który tworzą Jan Smoczyński i Paweł Dobrowolski, zagrała ponad sto koncertów.

Bovska od początku zaskakuje swoim wyrazistym, rozpoznawalnym wizerunkiem scenicznym. Oprawa wizualna jej projektu jest dopracowana do granic możliwości: od konceptualnego wydawnictwa (self-published), poprzez stronę internetową i serię kameralnych nagrań, aż po imponujące muzycznie i scenograficznie koncerty. To oczywiście nie jedyna muzyczna gwiazda SOHF. Przypominamy, że 22 lipca, na scenie głównej wystąpi legendarna grupa Hey. Organizatorzy Open Hair informują również, że jednym z gości Festiwalu będzie Joanna Horodyńska, dziennikarka, stylistka, modelka, która poprowadzi pokazy mody (sobota 22 lipca) Kolejna edycja Festivalu odbędzie się w dniach 21-23 lipca.

(opr. KJB)

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

ZalogujReklama
Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyJak wrócą nasi piłkarze z Kataru?

Niewiarygodne! Nasi piłkarze polecieli na mistrzostwa świata chronieni przez samoloty F-16.
To już wielki sukces.
A jak wrócą? MiG-iem!

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u