Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Prezydent Sieradza zaprasza na wycieczki ekologiczne

Prezydent Sieradza zaprasza na wycieczki ekologiczne

sieradzPrezydent Sieradza Paweł Osiewała zaprasza dzieci, młodzież i dorosłych mieszkańców miasta do udziału w wycieczce edukacyjnej do Bełchatowa, która odbędzie się w niedzielę 16 lipca.

 

W Bełchatowie podziwiać będzie można widok na kopalnie węgla brunatnego oraz kominy i obiekty elektrowni Bełchatów, która jest największą na świecie elektrownią opalaną węglem brunatnym. Przewidziano także zwiedzanie wystawy Giganci Mocy. Jak informuje nas Michał Sitarek z Referatu promocji UM w Sieradzu, osoby chętne do udziału w wycieczce prosimy o zgłaszanie się w terminie do 13 lipca. Zgłoszenie trzeba przekazać : bezpośrednio do siedziby Urzędu Miasta Sieradza (Pl. Wojewódzki 1- Referat Ekologii i Ochrony Środowiska, pokój 46), drogą elektroniczną na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. oraz telefoniczne w Referacie Ekologii i Ochrony Środowiska, tel. 43/82-66-146. W zgłoszeniu należy podać swoje dane osobowe (imię, nazwisko), datę urodzenia, adres zamieszkania, telefon kontaktowy oraz datę wycieczki (16 lipca). Zgłoszenia, które nie będą zawierać wymienionych danych nie będą brane pod uwagę. Urząd Miasta Sieradza dysponuje bezpłatnymi zaproszeniami dla 43 osób na każdą wycieczkę. Jedna osoba może wziąć udział tylko w jednej z wycieczek. Dzieci i młodzież do lat 18 mogą brać udział w wycieczce wyłącznie pod opieką osoby pełnoletniej. Przy ustalaniu listy uczestników decyduje kolejność zgłoszeń.

Urząd Miasta Sieradza zapewnia:
• transport komfortowym autokarem,
• opieka pilota,
• bilety wstępu na wystawę Giganci Mocy,
• ubezpieczenie NNW Polska 5.000PLN,
• opłaty parkingowe,
• opłaty drogowe

PROGRAM IMPREZY
godz. 11:15 – zbiórka w Sieradzu, Plac Wojewódzki przed Urzędem Miasta.
godz. 12:45 – przejazd na punkt widokowy przedstawiający odkrywkę węgła brunatnego
godz. 14.00 - zwiedzanie wystawy Giganci Mocy
godz. 17.00 – przyjazd do Sieradza
Uwaga: Program jest ramowy i może ulec zmianie.

Przypomnijmy, że wycieczki organizowane są w ramach projektu „Edukacja ekologiczna sieradzan 2017 – Sieradz bierze oddech” i współfinansowane ze środków Urzędu Miasta Sieradza i WFOŚiGW w Łodzi. Więcej informacji na ten temat można uzyskać w Referacie Ekologii i Ochrony Środowiska Urzędu Miasta Sieradza.

(opr. KJB)

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

ZalogujReklama
Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyJak wrócą nasi piłkarze z Kataru?

Niewiarygodne! Nasi piłkarze polecieli na mistrzostwa świata chronieni przez samoloty F-16.
To już wielki sukces.
A jak wrócą? MiG-iem!

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u