Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności W najbliższy poniedziałek 17 lipca trzeba uważniej jeździć na trasie s 8, bowiem rozpoczynają się prace gwarancyjne na tej drodze ekspresowej. Prace polegać będą na naprawie poboczy i skarp uszkodzonych przez ulewne deszcze.

W najbliższy poniedziałek 17 lipca trzeba uważniej jeździć na trasie s 8, bowiem rozpoczynają się prace gwarancyjne na tej drodze ekspresowej. Prace polegać będą na naprawie poboczy i skarp uszkodzonych przez ulewne deszcze.

s8Jak informuje nas Maciej Zalewski, rzecznik prasowy GDDKiA w Łodzi, w poniedziałek robotami będzie objęty odcinek między węzłem Rzgów i węzłem Pabianice Południe (zarówno jedna, jak i druga jezdnia), a także droga krajowa 91 na wysokości węzła Rzgów. Prace będą kontynuowane codziennie do soboty 22 lipca w godzinach od 7.00 do 17.00.

 

Z kolei we wtorek 18 lipca rozpoczyna się naprawa ekranów między węzłami: Zduńska Wola Zachód i Sieradz Wschód na jezdni prowadzącej w kierunku Wrocławia. W tym przypadku prace potrwają do środy 19 lipca w godzinach od 9.00 do 18.00. Zarówno w przypadku jednych, jak i drugich prac ekipy remontowe będą zajmowały prawy (wolny) pas ruchu, a w miejscu robót będzie obowiązywało ograniczenie do 80 km/h. Apelujemy do kierowców o zachowanie szczególnej ostrożności.
My natomiast apelujemy w imieniu kierowców do GDDKiA: a może tak wzorem Niemiec i innych krajów cywilizowanych wszelkie prace na drogach wykonywać wtedy, kiedy ruch jest najmniejszy, a nie w godz.9-18?

(opr. KJB)

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

ZalogujReklama
Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipy...i ćwicz zdziwienie

Wakacje. Przed wyjściem na plażę żona mówi do męża:
– Chciałabym założyć coś, co wszystkich zadziwi!
– Załóż łyżwy...

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u