Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Wyhaftuj sobie logo SOHF!

Wyhaftuj sobie logo SOHF!

19990137_10154689230358062_5895113074973784434_nKoszulki, torby, bluzy, spodnie, a nawet niektóre kurtki! jeżeli ktoś chce mieć niepowtarzalny wzór na odzieży, dodać jej nowego życia... To powinien się zjawić na na tegorocznym Open Hair Festival w Sieradzul.

 

W sobotę i niedzielę 22 i 23 lipca na sieradzkim Rynku stanie niecodzienna maszyna. Pan Andrzej wyhaftuje chętnym logo Open Hair Festival. Przynieście ze sobą koszulkę, czapkę czy bluzę. W Centrum Informacji Kulturalnej (Rynek 18) będą też do kupienia płócienne torby, na których można będzie wykonać haft. Pan Andrzej od ponad 20 lat. reprezentuje japońskiego producenta maszyn hafciarskich Tajima oraz kanadyjskie studio Pulse, tworzące oprogramowanie do projektowania haftów i zarządzania produkcją. W Sieradzu będzie po to, aby pokazać jak ładne i solidne są dekoracje odzieży techniką haftu. - Zapraszamy na nasze stoisko aby mieli Państwo szansę poznać haft od naszej strony i móc wzbogacić swoją odzież o ciekawą dekorację - mówi Pan Andrzej Co możemy haftować?

Czapki bejsbolowe, bawełniane produkty typu bluzy dresowe, spodnie, kurtki, ale tylko takie, które nie są zszyte (nie posiadają wyściółki czy też kilku warstw, bo wtedy takie by się zhaftowały i obniżyłoby to wartość użytkową produktu), koszulki, polówki.

ReKs

źródło: sieradz.eu

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

ZalogujReklama
Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipy...i ćwicz zdziwienie

Wakacje. Przed wyjściem na plażę żona mówi do męża:
– Chciałabym założyć coś, co wszystkich zadziwi!
– Załóż łyżwy...

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u