Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Dyrektorka Szkoły Podstawowej w Kraszkowicach uderzyła ucznia! Czy straci posadę?

Dyrektorka Szkoły Podstawowej w Kraszkowicach uderzyła ucznia! Czy straci posadę?

cloudDo nagannego zdarzenia doszło na początku listopada w Szkole Podstawowej w Kraszkowicach, gmina Wierzchlas w powiecie wieluńskim.

 

Dyrektorka wspomnianej placówki uderzyła w twarz jednego z uczniów. Niedawno o sprawie poinformowali Kuratorium Oświaty w Łodzi rodzice chłopca. Kurator zlecił kontrolę w szkole. Prowadzone jest także postępowanie dyscyplinarne w tej sprawie. Dyrektorka SP w Kraszkowicach, Agnieszka Kucharczyk musi liczyć się z tym, że może stracić posadę.

KaMi S

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Reklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyNie jest dobrze...

Nauczyciel tuż przed oddaniem uczniom prac ze sprawdzianem z matematyki mówi do uczniów:
- Opowiem wam teraz anegdotę, którą przywołuję często w takiej sytuacji. Otóż w czasach PRL-u była stosowana, jak może wiecie, dość ścisła cenzura. Zdarzyło się, że pewnej wsi chciał dać koncert zespół o zaskakującej nazwie "Przejebane".
Niestety, źle by to wyglądało na plakatach, więc w obawie przed cenzurą sprytny sołtys tejże wsi postanowił zmienić nazwę zespołu na "Nie Jest Dobrze". Historia skończyła się happy endem. Zespół się zgodził, koncert był udany. A teraz przechodzimy do głównego powodu, dla którego to słyszycie. Moi drodzy, sprawdziłem wasze prace. Nie jest dobrze...

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u