Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Protest pod sądem w Zduńskiej Woli: ,,Wolne sądy, wolne wybory, wolna Polska"

Protest pod sądem w Zduńskiej Woli: ,,Wolne sądy, wolne wybory, wolna Polska"

24900195_1299657066806915_3839345149532464141_nWe wtorek 12 grudnia o godz. 19 po raz kolejny w tym roku pod Sądem Rejonowym w Zduńskiej Woli zbiorą się mieszkańcy, którym nie podobają się poczynania parlamentarzystów z Prawa i Sprawiedliwości oraz rządu w kwestii polskiego sądownictwa. Pomysłodawcy akcji skrzyknęli się na portalach społecznościowych.

 

W lipcu i listopadzie w podobnych protestach w Zduńskiej Woli uczestniczyło od kilkudziesięciu do kilkuset osób. "Sejm przegłosował ustawy kończące niezależność sądów i dające PiS całkowitą kontrolę nad zatwierdzeniem wyników wyborów przez Sąd Najwyższy. We wtorek niezgodne z Konstytucją ustawy trafią do Senatu. Tego dnia przed Parlamentem oraz w całym kraju odbędą się protesty w obronie niezawisłości sądownictwa. Dołączcie do nas. Bez względu na to, jak to się skończy, niech nie skończy się w ciszy." - apelują organizatorzy protestu Młodzi.Nowocześni Zduńska Wola i Nowoczesna Zduńska Wola.

KaMi S

Podobne: http://www.siewie.tv/artykuly/aktualnosci/6994-wolne-sdy-wolne-wybory-protest-trwa-take-w-naszym-regionie

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Reklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyJakoś to załatwimy...

Taksówkarz wiezie ładną kobietę. Kiedy dojechali na miejsce okazuje się, że ta nie ma pieniędzy na opłacenie kursu. Taksówkarz na to: - Niech się pani nie martwi, jakoś to załatwimy...

Po czym zawraca auto, jedzie za miasto na sporą, zieloną łączkę. Zatrzymuje się, otwiera bagażnik, wyciąga koc i kładzie na trawie.

- Ależ proszę pana, ja na pewno oddam panu pieniądze! Proszę nic mi nie robić, mam dzieci i męża, którego bardzo kocham... - mówi kobieta prawie płacząc.

- A ja mam czterdzieści królików, więc rwij trawę i nie dyskutuj! - odpowiada taksówkarz.

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u