Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Protest pod sądem w Zduńskiej Woli: ,,Wolne sądy, wolne wybory, wolna Polska"

Protest pod sądem w Zduńskiej Woli: ,,Wolne sądy, wolne wybory, wolna Polska"

24900195_1299657066806915_3839345149532464141_nWe wtorek 12 grudnia o godz. 19 po raz kolejny w tym roku pod Sądem Rejonowym w Zduńskiej Woli zbiorą się mieszkańcy, którym nie podobają się poczynania parlamentarzystów z Prawa i Sprawiedliwości oraz rządu w kwestii polskiego sądownictwa. Pomysłodawcy akcji skrzyknęli się na portalach społecznościowych.

 

W lipcu i listopadzie w podobnych protestach w Zduńskiej Woli uczestniczyło od kilkudziesięciu do kilkuset osób. "Sejm przegłosował ustawy kończące niezależność sądów i dające PiS całkowitą kontrolę nad zatwierdzeniem wyników wyborów przez Sąd Najwyższy. We wtorek niezgodne z Konstytucją ustawy trafią do Senatu. Tego dnia przed Parlamentem oraz w całym kraju odbędą się protesty w obronie niezawisłości sądownictwa. Dołączcie do nas. Bez względu na to, jak to się skończy, niech nie skończy się w ciszy." - apelują organizatorzy protestu Młodzi.Nowocześni Zduńska Wola i Nowoczesna Zduńska Wola.

KaMi S

Podobne: http://www.siewie.tv/artykuly/aktualnosci/6994-wolne-sdy-wolne-wybory-protest-trwa-take-w-naszym-regionie

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Reklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyNie jest dobrze...

Nauczyciel tuż przed oddaniem uczniom prac ze sprawdzianem z matematyki mówi do uczniów:
- Opowiem wam teraz anegdotę, którą przywołuję często w takiej sytuacji. Otóż w czasach PRL-u była stosowana, jak może wiecie, dość ścisła cenzura. Zdarzyło się, że pewnej wsi chciał dać koncert zespół o zaskakującej nazwie "Przejebane".
Niestety, źle by to wyglądało na plakatach, więc w obawie przed cenzurą sprytny sołtys tejże wsi postanowił zmienić nazwę zespołu na "Nie Jest Dobrze". Historia skończyła się happy endem. Zespół się zgodził, koncert był udany. A teraz przechodzimy do głównego powodu, dla którego to słyszycie. Moi drodzy, sprawdziłem wasze prace. Nie jest dobrze...

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u