Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Reprezentowali godnie Widawę i policję województwa łódzkiego

Reprezentowali godnie Widawę i policję województwa łódzkiego

patrolrokuCo prawda czołowych miejsc nie zdobyli, ale godnie reprezentowali i Widawę, i policję województwa łódzkiego w finale ogólnopolskich zawodów policjantów. I za to otrzymali stosowne podziękowania od przełożonych.

 

Jak poinformowało Radio Ziemi Wieluńskiej, sierżant Dawid Klocek oraz starszy sierżant Kamil Mocherek z Komisariatu Policji w Widawie odebrali z rąk zastępcy komendanta Wojewódzkiego Policji w Łodzi, młodszego inspektora Jarosława Rybki podziękowania za udział w finale XXIV Ogólnopolskich Zawodów Policjantów Prewencji Par Patrolowych "Patrol Roku 2017". W imieniu własnym oraz kierownictwa Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi wicekomendant ,,wyraził uznanie za wykazane zaangażowanie oraz trud włożony w przygotowania do poszczególnych konkurencji zawodów i wzorowe reprezentowanie województwa łódzkiego na szczeblu ogólnopolskim''. Życzył też policjantom dużo sił, wytrwałości oraz satysfakcji z pełnienia trudnej i odpowiedzialnej służby.

(opr. KJB)

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Reklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyNie jest dobrze...

Nauczyciel tuż przed oddaniem uczniom prac ze sprawdzianem z matematyki mówi do uczniów:
- Opowiem wam teraz anegdotę, którą przywołuję często w takiej sytuacji. Otóż w czasach PRL-u była stosowana, jak może wiecie, dość ścisła cenzura. Zdarzyło się, że pewnej wsi chciał dać koncert zespół o zaskakującej nazwie "Przejebane".
Niestety, źle by to wyglądało na plakatach, więc w obawie przed cenzurą sprytny sołtys tejże wsi postanowił zmienić nazwę zespołu na "Nie Jest Dobrze". Historia skończyła się happy endem. Zespół się zgodził, koncert był udany. A teraz przechodzimy do głównego powodu, dla którego to słyszycie. Moi drodzy, sprawdziłem wasze prace. Nie jest dobrze...

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u