Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Reprezentowali godnie Widawę i policję województwa łódzkiego

Reprezentowali godnie Widawę i policję województwa łódzkiego

patrolrokuCo prawda czołowych miejsc nie zdobyli, ale godnie reprezentowali i Widawę, i policję województwa łódzkiego w finale ogólnopolskich zawodów policjantów. I za to otrzymali stosowne podziękowania od przełożonych.

 

Jak poinformowało Radio Ziemi Wieluńskiej, sierżant Dawid Klocek oraz starszy sierżant Kamil Mocherek z Komisariatu Policji w Widawie odebrali z rąk zastępcy komendanta Wojewódzkiego Policji w Łodzi, młodszego inspektora Jarosława Rybki podziękowania za udział w finale XXIV Ogólnopolskich Zawodów Policjantów Prewencji Par Patrolowych "Patrol Roku 2017". W imieniu własnym oraz kierownictwa Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi wicekomendant ,,wyraził uznanie za wykazane zaangażowanie oraz trud włożony w przygotowania do poszczególnych konkurencji zawodów i wzorowe reprezentowanie województwa łódzkiego na szczeblu ogólnopolskim''. Życzył też policjantom dużo sił, wytrwałości oraz satysfakcji z pełnienia trudnej i odpowiedzialnej służby.

(opr. KJB)

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Reklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyJakoś to załatwimy...

Taksówkarz wiezie ładną kobietę. Kiedy dojechali na miejsce okazuje się, że ta nie ma pieniędzy na opłacenie kursu. Taksówkarz na to: - Niech się pani nie martwi, jakoś to załatwimy...

Po czym zawraca auto, jedzie za miasto na sporą, zieloną łączkę. Zatrzymuje się, otwiera bagażnik, wyciąga koc i kładzie na trawie.

- Ależ proszę pana, ja na pewno oddam panu pieniądze! Proszę nic mi nie robić, mam dzieci i męża, którego bardzo kocham... - mówi kobieta prawie płacząc.

- A ja mam czterdzieści królików, więc rwij trawę i nie dyskutuj! - odpowiada taksówkarz.

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u