Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Z czterema promilami nie mieścił się na drodze

Z czterema promilami nie mieścił się na drodze

policja2Trudno prowadzić auto, kiedy się ma w sobie cztery promile alkoholu. Trudno, ale jednak są tacy, którzy próbują. Próbują, choć w trakcie jazdy nie potrafią zmieścić się na drodze...

 

Sieradzcy policjanci po raz kolejny wyeliminowali z ruchu nietrzeźwego kierowcę. 10 stycznia około godziny 10.20 dyżurny KPP w Sieradzu został powiadomiony o zdarzeniu drogowym w okolicach Nowej Wsi w gminie Brzeźnio. Jak ustalili policjanci, kierujący Skodą Ocatavia 56 – letni mieszkaniec powiatu wieluńskiego stał na poboczu. W pewnym momencie włączył się do ruchu, po czym jechał całą szerokością jezdni zmuszając innych kierowców do ucieczki na pobocze. Po przejechaniu kilkuset metrów gwałtownie odbił w prawo i wjechał do rowu zatrzymując się na drzewie. Funkcjonariusze zbadali stan trzeźwości kierowcy, który miał w organizmie aż 4 promile alkoholu! Kierowca Skody na szczęście nie odniósł poważniejszych obrażeń. Po wytrzeźwieniu usłyszy zarzut prowadzenia pojazdu mechanicznego w stanie nietrzeźwości. Grozi mu za to kara do 2 lat pozbawienia wolności, utrata prawa jazdy do lat 10 oraz nawiązka w wysokości 5 tysięcy złotych.

(opr. KJB)

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Reklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyJakoś to załatwimy...

Taksówkarz wiezie ładną kobietę. Kiedy dojechali na miejsce okazuje się, że ta nie ma pieniędzy na opłacenie kursu. Taksówkarz na to: - Niech się pani nie martwi, jakoś to załatwimy...

Po czym zawraca auto, jedzie za miasto na sporą, zieloną łączkę. Zatrzymuje się, otwiera bagażnik, wyciąga koc i kładzie na trawie.

- Ależ proszę pana, ja na pewno oddam panu pieniądze! Proszę nic mi nie robić, mam dzieci i męża, którego bardzo kocham... - mówi kobieta prawie płacząc.

- A ja mam czterdzieści królików, więc rwij trawę i nie dyskutuj! - odpowiada taksówkarz.

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u