Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Janusz P., król Klonowej wolny od zarzutów pedofilii

Janusz P., król Klonowej wolny od zarzutów pedofilii

19554920_1961046170888572_8251623188439824703_n59-letni Janusz P. znany jako Książę Janusz Samozwańczy z Klonowej jest bardzo barwną postacią w mediach od wielu, wielu lat. Znany był z wielu protestów, zarówno w Polsce, jak i we Francji, gdzie kilka lat mieszkał. Był m.in. oskarżony o naruszenie nietykalności cielesnej w Sieradzu byłego Premiera RP Leszka Millera. (http://siewie.tv/artykuly/felietony/2445-malowany-ptak-z-klonowej-nie-radzi-sobie-z-yciem; http://www.siewie.tv/artykuly/aktualnosci/2422-zamach-na-millera-w-sieradzu; http://www.siewie.tv/artykuly/aktualnosci/2442-czerwony-jele-czyli-janusz-pijanka-znow-w-konflikcie-z-prawem; http://siewie.tv/artykuly/aktualnosci/2427-ksi-janusz-samozwaczy-zatrzymany-za-atak-na-leszka-millera-postawiono-mu-zarzuty; http://siewie.tv/artykuly/aktualnosci/2427-ksi-janusz-samozwaczy-zatrzymany-za-atak-na-leszka-millera-postawiono-mu-zarzuty).

 

Skarżył się na portalach społecznościowych przez wiele lat na swoją bezdomność, na brak środków do życia. Na żonę... Wszystkie te smutki okraszał jednak - rzekomo nie mając prądu i dostępu do internetu wieloma zdjęciami i filmami. Podejrzewany był także o pedofilię, po tym, jak na swoim profilu na Facebook'u opublikował zdjęcia swojej córeczki. Między innymi dziecka w trakcie kąpieli oraz przebierania i przewijania. Chodzi o sprawę z końca 2014 r. Janusz P. zabrał wówczas małą córkę i wyjechał z nią do Francji. Potem na jego profilu na FB pojawiło się kilkadziesiąt zdjęć z nagą dziewczynką. Sprawą zainteresowały się różne instytucje, między innymi Stowarzyszenie Stop Demoralizacji Dzieci w Internecie, Rzecznik Praw Dziecka oraz francuska policja. Janusz P. został oficjalnie oskarżony przez francuski wymiar sprawiedliwości o pedofilię. Sprawę mężczyzny rozpoznawał Sąd Rejonowy w Sieradzu. I wydał wyrok uniewinniający Oto co "bohater" tych oskarżeń napisał w oficjalnym oświadczeniu po wyroku (zachowano pisownię oryginalną):

"List Otwarty:
Dzis w sadzie rejonowym w Sieradzu wydzial Karny sad uniewinnil mnie od zarzutu (sic!) ,,pedofili,, oraz w pozniejszym terminie gdy prokuratura sieradzka chciala zrzucic na mnie zarzut chociarz,,pornografii dzieciecej,, rowniez od tego zarzutu! Po trwajacej ponad 4 lata i 1 miesiacu procesie zdieto ze mnie ten ochydny zarzut! Gdy w ,,wyroku,, uslyszalem slowo..;UNIEWINNIONY same lzy ciekly mi z oczu! Jak to?Cztery Lata cierpien o nic?!Nic sie dla nich nie stalo?! A Ukraina? ,,zona,, wykorzystala wszystko!Do dzis publicznie i prywatnie nazywa mnie,,pedofilem,,!!?Jak to a Ludzie z Facebooka?Zlikwidowano nmi ze 4 strony Facebooka po kolei ktore zamieszczalem!A 8 razy pobicie na Ukrainie i uczynienie inwalida to Nic?! ,,N&asz dziennik,, i ,,nasze radio,, Sieradz nie chca wydrukowac mego platnego ogloszenia o tym polowicznym Zwyciestwie?!!! W jakim Kraju my zyjemy?!

Tylko SKANDALE sie licza a PRAWDA nie ma swego naleznego jej Miejsca na Piedestale?! W sadzie bylem z klownem w poiropuszu indianskim,ktory pod grozba kary kazano mi zdiac ale mycke zydowcka,,jarmulke,, pozwolono na glowie zostawic,ktora skrylem pod pioropuszem na glowie! Gratulacje dla sedzi Swiatla i mego adwokata z urzedu Lukasza Haassa!Hokka hey!HOWGH!"

Wyrok w procesie Janusza P. jest nieprawomocny.

KaMi S

Fot. https://www.facebook.com/profile.php?id=100009496236926&ref=br_rs

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

ZalogujReklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyRóżne mogą być prezenty dla nauczycieli

Jeszcze nie tak dawno powszechnym zwyczajem w polskich szkołach było dawanie prezentom wychowawcom klas. Tak też było w klasie IIIB w Szkole Podstawowej w Brzęczyszczykowicach.
Zosia, której mama ma kwiaciarnię, przyniosła pudło. - Zosiu, tam na pewno są kwiaty - mówi wychowawczyni.
- Oj, skąd pani wie...
Kolejnym darczyńcą był Marcinek, którego tata był cukiernikiem.
- W tym pięknym pudełku na pewno są smakowite ciasteczka? - zapytała nauczycielka.
- Tak, zgadła pani - odpowiedział Marcinek. Następny w kolejce z prezentem był Stasio, którego tatuś prowadził ekskluzywny sklep alkoholowy.
- Oj, z tego pudełka coś przecieka - powiedziała pani i polizała ciecz.
- To na pewno wino? - Nie odpowiedział Stasio. Więc pani polizała jeszcze raz mówiąc:
- Że też nie poznałam, to koniak?
- Nie odpowiedział Staś - świnka morska...

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u