Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności "Poparzeni Kawą Trzy" z koncertem w Sieradzu

"Poparzeni Kawą Trzy" z koncertem w Sieradzu

poparzeni_kawa_trzy2017_0W najbliższą niedzielę 18 lutego będzie muzycznie w Sieradzu. W Teatrze Miejskim wystąpi znana grupa pop-rockowa "Poparzeni Kawą Trzy". Koncert odbędzie się o godz. 18. Bilety już w sprzedaży: parter 100 zł, loża: 100 zł, balkon: 90 zł.

 

"Poparzeni Kawą Trzy" to znakomity polski zespół pop rockowy, złożony przede wszystkim z dziennikarzy Radia Zet i Radia RMF FM. W zespole gra między innymi Wojciech Jagielski, mający swe korzenie w Zduńskiej Woli oraz Krzysztof Tomaszewski związany w latach młodości z Charłupią Małą. Autorem większości tekstów zespołu jest Rafał Bryndal. Przeboje takie jak; "Byłaś dla mnie wszystkim", czy "Kawałek do tańca" rozbawią publiczność i zachęcą do wspólnej zabawy. Koncerty tej grupy to zawsze wielkie show i niesamowite wydarzenie oraz szansa posłuchania na żywo muzyki znanej z radia czy kanałów muzycznych w telewizji.

Aktualny skład zespołu:
Roman Osica – wokal, saksofon; (Radio Zet)
Krzysztof Zasada – gitara, wokal; (RMF FM)
Marian Hilla – saksofon tenorowy, wokal

Wojciech Jagielski – perkusja; (Radio Zet)
Mariusz Gierszewski – gitara basowa; (Radio Zet)
Krzysztof Tomaszewski – trąbka
Jacek Kret – puzon.

KaMi S

Ps. Z perkusistą grupy, pochodzącym ze Zduńskiej Woli Wojtkiem Jagielskim będzie się można spotkać w jego rodzinnym mieście dzień później, 19 lutego o godz. 11 w II Liceum Ogólnokształcącym (szczegóły na: http://siewie.tv/artykuly/aktualnosci/7843-poniedziaek-z-pochodzcymi-ze-zduskiej-woli-celebrytami-ju-19-lutego).

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Reklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyDo diabła z rybami

Spotyka się dwóch przyjaciół. Jeden z nich jest od niedawna żonaty.
- Dlaczego nie chodzisz już na ryby?
- Żona mi nie pozwala - odpowiada młody żonkoś.
- Spróbuj zrobić tak jak ja. W piątek przygotowuję sobie sprzęt wędkarski i chowam go w piwnicy. W sobotę rano kiedy wstaję z łóżka, odkrywam kołdrę, patrzę na cielsko mojej żony, i mówię:
- I to ma być moja żona? Taki hipopotam? Wtedy zaczyna się awantura. Żona wygania mnie z domu, a ja zabieram sprzęt z piwnicy i idę nad rzekę. Wieczorem wracam do domu z rybami, żona jest zadowolona i godzimy się do następnej soboty... Spróbuj tej metody! Młody małżonek przygotował wszystko za radą przyjaciela. Wstaje rano w sobotę, odkrywa kołdrę pod którą śpi naga małżonka i mówi:
- A do diabła z rybami!

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u