Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Piłkarze z Rębieskich z pucharem wójta gminy Zduńska Wola

Piłkarze z Rębieskich z pucharem wójta gminy Zduńska Wola

1miejsceW niedzielę 18 lutego w sali gimnastycznej przy Szkole Podstawowej w Wojsławicach rozegrano VIII Halowy Turniej Seniorów w Piłkę Nożną o Puchar Wójta Gminy Zduńska Wola. Wśród siedmiu drużyn najlepszy był Prodom LZS Rembieskie.

 

Już przed godziną 9 sala w Wojsławicach zaczęła wypełniać się zawodnikami i kibicami. Jak co roku turniej cieszył się on dużym zainteresowaniem. Zgłosiło się siedem drużyn, które zacięcie walczyły o najlepsze miejsca. Ostatecznie klasyfikacja wyglądała następująco:

I miejsce – PRODOM LZS RĘBIESKIE,
II miejsce – TS JANISZEWICE SIMEX,
III miejsce – EKOLOG WOJSŁAWICE.

Pierwsze trzy zespoły zostały nagrodzone pucharami, pamiątkowymi medalami oraz nagrodami rzeczowymi. Najlepszym strzelcem turnieju został Dawid Kępniak z drużyny PAWEŁ MATAŚKA OPAKOWANIA II, zdobywca 16 bramek, natomiast za najlepszego bramkarza uznano Bartosza Stelmasiaka z LZS Rębieskie. Wręczenia pucharów, medali, dyplomów i nagród dokonał zastępca wójta Gminy Zduńska Wola – Antoni Wujda wraz z radnymi z gminy Zduńska Wola. Impreza nie mogłaby się odbyć gdyby nie życzliwość dyrekcji Szkoły Podstawowej w Wojsławicach.

źródło: UG Zduńska Wola,

opr. KaMi S

Obszerna fotorelacja na: http://gminazdunskawola.pl/puchar-wojta-dla-prodom-lzs-rebieskie/nggallery/page/3/slideshow

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Reklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyJakoś to załatwimy...

Taksówkarz wiezie ładną kobietę. Kiedy dojechali na miejsce okazuje się, że ta nie ma pieniędzy na opłacenie kursu. Taksówkarz na to: - Niech się pani nie martwi, jakoś to załatwimy...

Po czym zawraca auto, jedzie za miasto na sporą, zieloną łączkę. Zatrzymuje się, otwiera bagażnik, wyciąga koc i kładzie na trawie.

- Ależ proszę pana, ja na pewno oddam panu pieniądze! Proszę nic mi nie robić, mam dzieci i męża, którego bardzo kocham... - mówi kobieta prawie płacząc.

- A ja mam czterdzieści królików, więc rwij trawę i nie dyskutuj! - odpowiada taksówkarz.

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u