Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Piłkarze z Rębieskich z pucharem wójta gminy Zduńska Wola

Piłkarze z Rębieskich z pucharem wójta gminy Zduńska Wola

1miejsceW niedzielę 18 lutego w sali gimnastycznej przy Szkole Podstawowej w Wojsławicach rozegrano VIII Halowy Turniej Seniorów w Piłkę Nożną o Puchar Wójta Gminy Zduńska Wola. Wśród siedmiu drużyn najlepszy był Prodom LZS Rembieskie.

 

Już przed godziną 9 sala w Wojsławicach zaczęła wypełniać się zawodnikami i kibicami. Jak co roku turniej cieszył się on dużym zainteresowaniem. Zgłosiło się siedem drużyn, które zacięcie walczyły o najlepsze miejsca. Ostatecznie klasyfikacja wyglądała następująco:

I miejsce – PRODOM LZS RĘBIESKIE,
II miejsce – TS JANISZEWICE SIMEX,
III miejsce – EKOLOG WOJSŁAWICE.

Pierwsze trzy zespoły zostały nagrodzone pucharami, pamiątkowymi medalami oraz nagrodami rzeczowymi. Najlepszym strzelcem turnieju został Dawid Kępniak z drużyny PAWEŁ MATAŚKA OPAKOWANIA II, zdobywca 16 bramek, natomiast za najlepszego bramkarza uznano Bartosza Stelmasiaka z LZS Rębieskie. Wręczenia pucharów, medali, dyplomów i nagród dokonał zastępca wójta Gminy Zduńska Wola – Antoni Wujda wraz z radnymi z gminy Zduńska Wola. Impreza nie mogłaby się odbyć gdyby nie życzliwość dyrekcji Szkoły Podstawowej w Wojsławicach.

źródło: UG Zduńska Wola,

opr. KaMi S

Obszerna fotorelacja na: http://gminazdunskawola.pl/puchar-wojta-dla-prodom-lzs-rebieskie/nggallery/page/3/slideshow

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Reklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyNie jest dobrze...

Nauczyciel tuż przed oddaniem uczniom prac ze sprawdzianem z matematyki mówi do uczniów:
- Opowiem wam teraz anegdotę, którą przywołuję często w takiej sytuacji. Otóż w czasach PRL-u była stosowana, jak może wiecie, dość ścisła cenzura. Zdarzyło się, że pewnej wsi chciał dać koncert zespół o zaskakującej nazwie "Przejebane".
Niestety, źle by to wyglądało na plakatach, więc w obawie przed cenzurą sprytny sołtys tejże wsi postanowił zmienić nazwę zespołu na "Nie Jest Dobrze". Historia skończyła się happy endem. Zespół się zgodził, koncert był udany. A teraz przechodzimy do głównego powodu, dla którego to słyszycie. Moi drodzy, sprawdziłem wasze prace. Nie jest dobrze...

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u