Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Do żłobka w Łasku coraz bliżej. Jest dofinansowanie rządowe

Do żłobka w Łasku coraz bliżej. Jest dofinansowanie rządowe

zlobeklaskSamorząd Łasku otrzymał wsparcie finansowe na utworzenie miejskiego żłobka. Dofinansowanie pochodzi rządowego programu rozwoju instytucji opieki nad dziećmi w wieku do lat 3 „Maluch+”. Wsparcie wynosi 1.448.400 zł, wkład własny gminy to 366.800 zł, a łączna wartość tej inwestycji to 1.815.200 zł.

 

W celu otworzenia żłobka rozbudowany i przebudowany zostanie budynek Przedszkola Publicznego nr 3. W gminnym żłobku będą funkcjonować trzy oddziały, w których opiekę znajdzie 71 maluchów od 20 tygodnia życia do 3 lat. Każdy oddział będzie posiadał salę zabaw umożliwiającą również leżakowanie. Aby zapewnić bardzo dobrą jakość w zakresie opieki nad dziećmi do lat 3 powstanie też sala zajęć ruchowych oraz gabinet logopedyczny.

W budynku znajdzie się również strefa administracyjna, aneks kuchenny, magazyny, pralnia, wózkarnia. Teren rekreacyjny usytuowany przy Przedszkolu Publicznym nr 3 w ramach pozyskanych funduszy zostanie zagospodarowany i dostosowany również dla potrzeb dzieci w wieku żłobkowym.

KaMi S

Fot. arch. UM w Łasku

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Reklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyNie jest dobrze...

Nauczyciel tuż przed oddaniem uczniom prac ze sprawdzianem z matematyki mówi do uczniów:
- Opowiem wam teraz anegdotę, którą przywołuję często w takiej sytuacji. Otóż w czasach PRL-u była stosowana, jak może wiecie, dość ścisła cenzura. Zdarzyło się, że pewnej wsi chciał dać koncert zespół o zaskakującej nazwie "Przejebane".
Niestety, źle by to wyglądało na plakatach, więc w obawie przed cenzurą sprytny sołtys tejże wsi postanowił zmienić nazwę zespołu na "Nie Jest Dobrze". Historia skończyła się happy endem. Zespół się zgodził, koncert był udany. A teraz przechodzimy do głównego powodu, dla którego to słyszycie. Moi drodzy, sprawdziłem wasze prace. Nie jest dobrze...

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u