Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Z "Kazimierza" na "Jasną", a "Z Jasnej w świat", czyli spotkanie z Wojtkiem Jagielskim /fotorelacja/

Z "Kazimierza" na "Jasną", a "Z Jasnej w świat", czyli spotkanie z Wojtkiem Jagielskim /fotorelacja/

28058605_1263503077113138_897562796850499222_nWojtek Jagielski, dziennikarz muzyczny i muzyk grupy "Poparzeni Kawą Trzy" był kolejnym gościem Stowarzyszenia Absolwentów II Liceum Ogólnokształcącego w Zduńskiej Woli z cyklu z "Z Jasnej w świat".

 

Jeden z najbardziej znanych absolwentów tej szkoły bardzo barwnie opowiadał o swoich szkolnych latach. I wyznał, że choć maturę zdawał w II LO, to dwa pierwsze lata licealne spędził w zduńskowolskim "Kazimierzu". Tam jednak nie bardzo "dogadywał" się z ówczesną dyrekcją, która nie do końca tolerowała jego poczucie humoru oraz niekonwencjonalne - jak na lata osiemdziesiąte ubiegłego wieku - stroje i fryzurę. Dlatego szkołę zmienił i tego nie żałuje.
Gość opowiedział licznie zebranej publiczności o swojej drodze do kariery radiowej i telewizyjnej. Wyznał, że w swej blisko 27-letniej karierze przeprowadził prawie pięć tysięcy wywiadów.

KaMi S

Fot. SA II LO w Zduńskiej Woli Filmy ze spotkania na: --> https://www.facebook.com/search/top/?q=ii%20liceum%20og%C3%B3lnokszta%C5%82c%C4%85ce%20im.%20jana%20paw%C5%82a%20ii%20w%20zdu%C5%84skiej%20woli

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Reklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyZmyślna blondynka

Wśród gazetowych ogłoszeń, w dziale praca ukazał anons, że policja poszukuje ludzi do pracy.
Zgłosiły się trzy blondynki. Stanowisko było jedno, więc postanowiono więc wybrać w drodze małego testu kobietę najinteligentniejszą.
- Proszę bardzo, tu mamy dla pani zdjęcie z profilu tego osobnika. Proszę powiedzieć nam jak najwięcej o nim. Co się pani nasuwa, jakieś spostrzeżenia?
- Jezu! On ma tylko jedno ucho!
Kandydatce podziękowano. Druga otrzymała takie samo polecenie.
Odpowiedź też była taka sama: Jezu! On ma tylko jedno ucho!
Poproszono zatem trzecią kandydatkę.
Proszę bardzo, tu mamy dla pani zdjęcie z profilu pewnego osobnika. Proszę powiedzieć nam o nim jak najwięcej. Co pani może powiedzieć o tej osobie na podstawie zdjęcia.
- Ten człowiek nosi szkła kontaktowe. Policjanci z komisji spojrzeli na panią zadziwieni. Sprawdzono w dokumentach: rzeczywiście mężczyzna nosi szkła kontaktowe!.
- No wspaniale! Gratulujemy! Jest pani przyjęta. Ale proszę powiedzieć, jak pani to wydedukowała?
- To proste. Ten człowiek nosi szkła kontaktowe, bo nie może nosić okularów.
- Dlaczego?
- No jak to dlaczego? Przecież on ma tylko jedno ucho!

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u