Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Wandal trafił do aresztu. Tam poczeka na wyrok sądu

Wandal trafił do aresztu. Tam poczeka na wyrok sądu

policja218 lutego zduńskowolscy policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o uszkodzenie co najmniej sześciu samochodów na osiedlowym parkingu. 30-latek usłyszał już zarzuty i teraz za swoje postępowanie odpowie przed sądem.

 

W minioną niedzielę po godzinie 2 w nocy właściciela samochodu Chrysler zaniepokoiły hałasy dobiegające z parkingu osiedlowego przy ulicy Łódzkiej w Zduńskiej Woli. Zauważył jak jakiś wandal urywa od jego auta zewnętrzne lusterka. Powiadomił dyżurnego zduńskowolskiej komendy, który niezwłocznie skierował tam policyjne patrole. Dzięki wskazówkom przekazanym przez pokrzywdzonego i skutecznej interwencji mundurowych sprawca został szybko zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Okazał się nim 30-letni mieszkaniec Zduńskiej Woli. W chwili zatrzymania był nietrzeźwy. Przeprowadzone badanie wykazało w jego organizmie stężenie alkoholu przekraczające 1,8 promila. Okazało się, że ten sam sprawca w podobny sposób uszkodził co najmniej pięć innych samochodów, które napotkał na swojej drodze. Urywając lusterka oraz zarysowując samochodowy lakier spowodował straty przekraczające łącznie 3.000 zł. Za swoje chuligańskie zachowanie 30-latek odpowie przed Sądem. Grozi mu kara pozbawienia wolności nawet do 7,5 lat.

KaMi S

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Reklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyJakoś to załatwimy...

Taksówkarz wiezie ładną kobietę. Kiedy dojechali na miejsce okazuje się, że ta nie ma pieniędzy na opłacenie kursu. Taksówkarz na to: - Niech się pani nie martwi, jakoś to załatwimy...

Po czym zawraca auto, jedzie za miasto na sporą, zieloną łączkę. Zatrzymuje się, otwiera bagażnik, wyciąga koc i kładzie na trawie.

- Ależ proszę pana, ja na pewno oddam panu pieniądze! Proszę nic mi nie robić, mam dzieci i męża, którego bardzo kocham... - mówi kobieta prawie płacząc.

- A ja mam czterdzieści królików, więc rwij trawę i nie dyskutuj! - odpowiada taksówkarz.

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u