Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Wandal trafił do aresztu. Tam poczeka na wyrok sądu

Wandal trafił do aresztu. Tam poczeka na wyrok sądu

policja218 lutego zduńskowolscy policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o uszkodzenie co najmniej sześciu samochodów na osiedlowym parkingu. 30-latek usłyszał już zarzuty i teraz za swoje postępowanie odpowie przed sądem.

 

W minioną niedzielę po godzinie 2 w nocy właściciela samochodu Chrysler zaniepokoiły hałasy dobiegające z parkingu osiedlowego przy ulicy Łódzkiej w Zduńskiej Woli. Zauważył jak jakiś wandal urywa od jego auta zewnętrzne lusterka. Powiadomił dyżurnego zduńskowolskiej komendy, który niezwłocznie skierował tam policyjne patrole. Dzięki wskazówkom przekazanym przez pokrzywdzonego i skutecznej interwencji mundurowych sprawca został szybko zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Okazał się nim 30-letni mieszkaniec Zduńskiej Woli. W chwili zatrzymania był nietrzeźwy. Przeprowadzone badanie wykazało w jego organizmie stężenie alkoholu przekraczające 1,8 promila. Okazało się, że ten sam sprawca w podobny sposób uszkodził co najmniej pięć innych samochodów, które napotkał na swojej drodze. Urywając lusterka oraz zarysowując samochodowy lakier spowodował straty przekraczające łącznie 3.000 zł. Za swoje chuligańskie zachowanie 30-latek odpowie przed Sądem. Grozi mu kara pozbawienia wolności nawet do 7,5 lat.

KaMi S

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Reklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyNie jest dobrze...

Nauczyciel tuż przed oddaniem uczniom prac ze sprawdzianem z matematyki mówi do uczniów:
- Opowiem wam teraz anegdotę, którą przywołuję często w takiej sytuacji. Otóż w czasach PRL-u była stosowana, jak może wiecie, dość ścisła cenzura. Zdarzyło się, że pewnej wsi chciał dać koncert zespół o zaskakującej nazwie "Przejebane".
Niestety, źle by to wyglądało na plakatach, więc w obawie przed cenzurą sprytny sołtys tejże wsi postanowił zmienić nazwę zespołu na "Nie Jest Dobrze". Historia skończyła się happy endem. Zespół się zgodził, koncert był udany. A teraz przechodzimy do głównego powodu, dla którego to słyszycie. Moi drodzy, sprawdziłem wasze prace. Nie jest dobrze...

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u