Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Wandal trafił do aresztu. Tam poczeka na wyrok sądu

Wandal trafił do aresztu. Tam poczeka na wyrok sądu

policja218 lutego zduńskowolscy policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o uszkodzenie co najmniej sześciu samochodów na osiedlowym parkingu. 30-latek usłyszał już zarzuty i teraz za swoje postępowanie odpowie przed sądem.

 

W minioną niedzielę po godzinie 2 w nocy właściciela samochodu Chrysler zaniepokoiły hałasy dobiegające z parkingu osiedlowego przy ulicy Łódzkiej w Zduńskiej Woli. Zauważył jak jakiś wandal urywa od jego auta zewnętrzne lusterka. Powiadomił dyżurnego zduńskowolskiej komendy, który niezwłocznie skierował tam policyjne patrole. Dzięki wskazówkom przekazanym przez pokrzywdzonego i skutecznej interwencji mundurowych sprawca został szybko zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Okazał się nim 30-letni mieszkaniec Zduńskiej Woli. W chwili zatrzymania był nietrzeźwy. Przeprowadzone badanie wykazało w jego organizmie stężenie alkoholu przekraczające 1,8 promila. Okazało się, że ten sam sprawca w podobny sposób uszkodził co najmniej pięć innych samochodów, które napotkał na swojej drodze. Urywając lusterka oraz zarysowując samochodowy lakier spowodował straty przekraczające łącznie 3.000 zł. Za swoje chuligańskie zachowanie 30-latek odpowie przed Sądem. Grozi mu kara pozbawienia wolności nawet do 7,5 lat.

KaMi S

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Reklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyZmyślna blondynka

Wśród gazetowych ogłoszeń, w dziale praca ukazał anons, że policja poszukuje ludzi do pracy.
Zgłosiły się trzy blondynki. Stanowisko było jedno, więc postanowiono więc wybrać w drodze małego testu kobietę najinteligentniejszą.
- Proszę bardzo, tu mamy dla pani zdjęcie z profilu tego osobnika. Proszę powiedzieć nam jak najwięcej o nim. Co się pani nasuwa, jakieś spostrzeżenia?
- Jezu! On ma tylko jedno ucho!
Kandydatce podziękowano. Druga otrzymała takie samo polecenie.
Odpowiedź też była taka sama: Jezu! On ma tylko jedno ucho!
Poproszono zatem trzecią kandydatkę.
Proszę bardzo, tu mamy dla pani zdjęcie z profilu pewnego osobnika. Proszę powiedzieć nam o nim jak najwięcej. Co pani może powiedzieć o tej osobie na podstawie zdjęcia.
- Ten człowiek nosi szkła kontaktowe. Policjanci z komisji spojrzeli na panią zadziwieni. Sprawdzono w dokumentach: rzeczywiście mężczyzna nosi szkła kontaktowe!.
- No wspaniale! Gratulujemy! Jest pani przyjęta. Ale proszę powiedzieć, jak pani to wydedukowała?
- To proste. Ten człowiek nosi szkła kontaktowe, bo nie może nosić okularów.
- Dlaczego?
- No jak to dlaczego? Przecież on ma tylko jedno ucho!

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u