Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Sieradzki Festiwal Muzykujących Rodzin zaprasza

Sieradzki Festiwal Muzykujących Rodzin zaprasza

1_plansza_sfmr_2018Można już zapisywać się do udziału w kolejnej edycji Sieradzkiego Festiwalu Muzykujących Rodzin. Festiwal odbędzie się 16 maja od godziny 18 w Sali Koncertowej Państwowej Szkoły Muzycznej I st. w Sieradzu. Zapraszają: Towarzystwo Muzyczne FERMATA i PSM I st. w Sieradzu.

 

Jak informuje prezes TM FERMATA w Sieradzu, Sławomir Cieślak, w Festiwalu mogą wziąć udział rodzinne zespoły instrumentalne, wokalne i wokalno –instrumentalne. Czas trwania programu – do 10 minut – maksymalnie 2 utwory. Zespoły wykonują dowolny repertuar z wyłączeniem utworów o charakterze biesiadno – weselnym.Dopuszcza się wykonanie programu jedynie na instrumentach akustycznych. Obowiązuje zespołowe wykonanie programu. Zapraszamy wszystkich chętnych – tych którzy już brali w nim udział, jak również tych,którzy chcą spróbować swoich sił po raz pierwszy. Ze strony internetowej można również pobrać formularz zgłoszeniowy, który należy dostarczyć drogą mailową lub tradycyjną do siedziby organizatora (Sieradz, ul. Jana Pawła II 48) do dnia 7 maja 2018 r. Uczestnicy otrzymają okolicznościowe dyplomy i drobne upominki.

REGULAMIN SIERADZKIEGO FESTIWALU MUZYKUJĄCYCH RODZIN
- udział w Festiwalu mogą wziąć zespoły instrumentalne, wokalne i wokalno – instrumentalne
- czas trwania programu – do 10 minut – maksymalnie 2 utwory
- zespoły wykonują dowolny repertuar z wyłączeniem utworów o charakterze biesiadno - weselnym - dopuszcza się wykonanie programu jedynie na instrumentach akustycznych
- obowiązuje zespołowe wykonanie programu - udział w Festiwalu jest bezpłatny
- Organizatorzy nie pokrywają kosztów podróży, wyżywienia i zakwaterowania
- ze względu na ograniczone czasowo ramy Festiwalu, w przypadku większej liczby zgłoszeń,

Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do wyboru uczestników na podstawie przesłanej dokumentacji zgłoszenia. A te przyjmowane są w nieprzekraczalnym terminie (decyduje data dostarczenia dokumentu do siedziby) do dnia 7 maja 2018 r. wyłącznie na dołączonym formularzu zgłoszeniowym fax +48 43 / 827 17 97 e – mail Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. Towarzystwo Muzyczne FERMATA ul. Jana Pawła II 48 98 – 200 Sieradz - udział w Sieradzkim Festiwalu Muzykujących Rodzin wymaga pisemnego potwierdzenia przyjęcia zgłoszenia przez Organizatora
- potwierdzenie zgłoszenia zostanie przesłane drogą mailową do dnia 12 maja 2018 r.
- uczestnicy Festiwalu otrzymają okolicznościowe dyplomy i upominki
- zgłoszenie udziału w Festiwalu jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na nieodpłatne prawo do rejestracji dowolną techniką zapisu i wykorzystanie zarejestrowanego materiału. Informacje o Festiwalu są dostępne również na stronie www.psmsieradz.pl/festiwale Karta zgłoszenia poniżej lub w zakładce Informacje dla kandydatów/dokumenty do pobrania.

(opr.KJB)

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Reklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyWspomnienie starego hipisa...

Siedząc do późna w pracy Janek zaczął wspominać stare hipisowskie czasy, kiedy to niemal codziennie były nowe panienki, narkotyki... Po dwudziestu latach nie palenia marihuany postanowił więc zapalić, przypomnieć sobie dobre czasy. Odwiedził dzielnicę, na której mieszkał za młodu, i sprawdził czy diler Heniek jeszcze żyje i sprzedaje. Okazało się, że Heniek nadal prosperuje.
- Witaj Heniu, nic się nie zmieniłeś...
- Janek, kopę lat...
- Potrzebuję jakieś fajne jointy, bo ze dwadzieścia lat nie paliłem, a chciałbym przypomnieć sobie jak to było...
- Słuchaj Jasiu, sprzedam Ci, ale pod jednym warunkiem. Musisz ten towar palić samemu i najlepiej w zamkniętym pomieszczeniu.
- Dobra stary, niech tak będzie - odparł Stefan i pożegnawszy się pomknął do domu.
Wpada do chałupy, cisza jak makiem zasiał, żona chrapie jak niedźwiedź, dzieciaki tak samo, więc postanowił zamknąć się w łazience. Usiadł na sedesie wypakował towar, nabił lufkę, zaciąga się... Otwiera oczy, patrzy ciemno. Wypuszcza dym - jasno.
- Kurde, ale sprzęcicho się pozmieniało... - pomyślał zdumiony.
I pociągnął drugiego macha. Otwiera oczy, ciemno..., wypuszcza - jasno....
Zdrowo podjarany myśli sobie, że jeszcze raz nic nie zaszkodzi. Zaciąga się - ciemno, wypuszcza dym - jasno.
W tym momencie słyszy walenie do drzwi łazienki....
- Janek. co ty tam robisz? - krzyczy żona.
Janek wszystko wrzucił do sedesu, spuścił wodę i poddenerwowany odpowiada:
- Golę się kochanie!
- Janek, trzy dni...?

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u