Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Wypożyczalnia dla dorosłych i czytelnia MBP w Zduńskiej Woli będą nieczynne

Wypożyczalnia dla dorosłych i czytelnia MBP w Zduńskiej Woli będą nieczynne

mbpoUwaga! To ostatni dzwonek dla Czytelników, aby na czerwiec i pierwsze dni wakacji zaopatrzyć się w publikacje z księgozbioru Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Jerzego Szaniawskiego w Zduńskiej Woli. Zwłaszcza, że na niektóre poczytne tytuły trzeba się zapisywać w kolejce! Placówka planuje na przełomie czerwca i lipca inwentaryzację w wypożyczalni dla dorosłych oraz czytelni dla dorosłych. Obie będą nieczynne od 11 czerwca (drugi poniedziałek czerwca) do 8 lipca (druga niedziela lipca).

 

Warto, aby te terminy wzięli pod uwagę ci, którzy w pierwszych dniach wakacji chcieliby skorzystać z księgozbioru dla dorosłych. Wypożyczyć książki ostatni raz w czerwcu będzie można bowiem dużo wcześniej, bo 8 czerwca (piątek).
Książki z wypożyczalni dla dorosłych i młodzieży można będzie oddać dopiero po skończonej inwentaryzacji, czyli od 9 lipca. Za przetrzymane książki w tym okresie nie będzie naliczana kara. Czytelnicy w okresie inwentaryzacji będą mogli korzystać jedynie z księgozbioru oraz czasopism w Filii dla dzieci i Filii nr 1 przy ul. Łaskiej 12 (szczegóły na: --> http://www.bibliotekazdwola.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=219&Itemid=3).

KaMi S

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Reklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyWspominki myśliwych

W parku na ławce siedzą dwaj starsi panowie i rozmawiają:
- Miał pan w młodości jakieś hobby? - pyta jeden z nich.
- O, niejedno! Ale najważniejsze to kobiety i polowanie.
- A na co pan polował?
- Na kobiety, szanowny kolego, na kobiety...!

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u