Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Wypożyczalnia dla dorosłych i czytelnia MBP w Zduńskiej Woli będą nieczynne

Wypożyczalnia dla dorosłych i czytelnia MBP w Zduńskiej Woli będą nieczynne

mbpoUwaga! To ostatni dzwonek dla Czytelników, aby na czerwiec i pierwsze dni wakacji zaopatrzyć się w publikacje z księgozbioru Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Jerzego Szaniawskiego w Zduńskiej Woli. Zwłaszcza, że na niektóre poczytne tytuły trzeba się zapisywać w kolejce! Placówka planuje na przełomie czerwca i lipca inwentaryzację w wypożyczalni dla dorosłych oraz czytelni dla dorosłych. Obie będą nieczynne od 11 czerwca (drugi poniedziałek czerwca) do 8 lipca (druga niedziela lipca).

 

Warto, aby te terminy wzięli pod uwagę ci, którzy w pierwszych dniach wakacji chcieliby skorzystać z księgozbioru dla dorosłych. Wypożyczyć książki ostatni raz w czerwcu będzie można bowiem dużo wcześniej, bo 8 czerwca (piątek).
Książki z wypożyczalni dla dorosłych i młodzieży można będzie oddać dopiero po skończonej inwentaryzacji, czyli od 9 lipca. Za przetrzymane książki w tym okresie nie będzie naliczana kara. Czytelnicy w okresie inwentaryzacji będą mogli korzystać jedynie z księgozbioru oraz czasopism w Filii dla dzieci i Filii nr 1 przy ul. Łaskiej 12 (szczegóły na: --> http://www.bibliotekazdwola.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=219&Itemid=3).

KaMi S

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Reklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyMokra myszka i twardy ptak

Idzie sobie mała, biedna myszka, idzie aż dochodzi do rzeki. Rzeka była duża rzeka z bardzo mocnym prądem, więc myszka się wystraszyła, że nie przepłynie. Obok na krzaku siedział ptak. poproszę ptaka, pomyślała myszka.
- Ja taka mała biedna myszka, a ty taki wielki i silny, proszę złap mnie i przenieś na druga stronę..
- Nie - odpowiedział ptak.
- No proszę...
- Nie!
- No, ale błagam...
- NIE!
Ptak odleciał... Myszka tak się zdenerwował, że zebrała się na odwagę i wskoczyła do wody. Z trudem, ostatkiem sił przepłynęła na drugi brzeg.
Wychodzi cala mokra, zupełnie przemoczona.
A jaki z tego morał? Kiedy "ptak" jest twardy to "myszka" musi być mokra...

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u