Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności STREFY KIBICA W WIDAWIE I SIERADZU

STREFY KIBICA W WIDAWIE I SIERADZU

STREFKIBICAOd dziś 14 czerwca w Widawie otwarta będzie oficjalna STREFA KIBICA. Na placu przed Gminnym Ośrodku Kultury. Został już ustawiony telebim, na którym będzie można zobaczyć transmisje wszystkich mundialowych meczów. Na początek w harmonogramie zaplanowano dzisiejszą z otwarcia Mundialu o godz. 17 oraz trzy w czerwcu z udziałem reprezentacji Polski. Pozostałe zależeć będą od losów piłkarskich drużyn.

 

Dziś na przybyłych do Strefy Kibica czekać będą niespodzianki. Urząd Gminy zakupił 110 koszulek, które będą rozlosowane wśród kibiców. Koszt Strefy dla 200 osób to 10 tys. zł. Strefa Kibica czynna będzie do 15 lipca. Także w Sieradzu będzie można oglądać wspólnie mecze reprezentacji Polski na Mundialu. Na Rynku uruchomiona zostanie Strefa Kibica, która rozpocznie działalność 19 czerwca, a więc w dniu meczu z Senegalem. Potem będzie czynna 24 i 28 czerwca. Drużyna trenera Adama Nawałki zmierzy się wtedy z Kolumbią, a potem z Japonią. Oczywiście jeśli Biało-Czerwoni awansują do kolejnej rundy, to sieradzka Strefa Kibica dalej będzie dostępna dla sympatyków futbolu.

KaMi S

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Reklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyMokra myszka i twardy ptak

Idzie sobie mała, biedna myszka, idzie aż dochodzi do rzeki. Rzeka była duża rzeka z bardzo mocnym prądem, więc myszka się wystraszyła, że nie przepłynie. Obok na krzaku siedział ptak. poproszę ptaka, pomyślała myszka.
- Ja taka mała biedna myszka, a ty taki wielki i silny, proszę złap mnie i przenieś na druga stronę..
- Nie - odpowiedział ptak.
- No proszę...
- Nie!
- No, ale błagam...
- NIE!
Ptak odleciał... Myszka tak się zdenerwował, że zebrała się na odwagę i wskoczyła do wody. Z trudem, ostatkiem sił przepłynęła na drugi brzeg.
Wychodzi cala mokra, zupełnie przemoczona.
A jaki z tego morał? Kiedy "ptak" jest twardy to "myszka" musi być mokra...

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u