Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności STREFY KIBICA W WIDAWIE I SIERADZU

STREFY KIBICA W WIDAWIE I SIERADZU

STREFKIBICAOd dziś 14 czerwca w Widawie otwarta będzie oficjalna STREFA KIBICA. Na placu przed Gminnym Ośrodku Kultury. Został już ustawiony telebim, na którym będzie można zobaczyć transmisje wszystkich mundialowych meczów. Na początek w harmonogramie zaplanowano dzisiejszą z otwarcia Mundialu o godz. 17 oraz trzy w czerwcu z udziałem reprezentacji Polski. Pozostałe zależeć będą od losów piłkarskich drużyn.

 

Dziś na przybyłych do Strefy Kibica czekać będą niespodzianki. Urząd Gminy zakupił 110 koszulek, które będą rozlosowane wśród kibiców. Koszt Strefy dla 200 osób to 10 tys. zł. Strefa Kibica czynna będzie do 15 lipca. Także w Sieradzu będzie można oglądać wspólnie mecze reprezentacji Polski na Mundialu. Na Rynku uruchomiona zostanie Strefa Kibica, która rozpocznie działalność 19 czerwca, a więc w dniu meczu z Senegalem. Potem będzie czynna 24 i 28 czerwca. Drużyna trenera Adama Nawałki zmierzy się wtedy z Kolumbią, a potem z Japonią. Oczywiście jeśli Biało-Czerwoni awansują do kolejnej rundy, to sieradzka Strefa Kibica dalej będzie dostępna dla sympatyków futbolu.

KaMi S

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Reklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyJakoś to załatwimy...

Taksówkarz wiezie ładną kobietę. Kiedy dojechali na miejsce okazuje się, że ta nie ma pieniędzy na opłacenie kursu. Taksówkarz na to: - Niech się pani nie martwi, jakoś to załatwimy...

Po czym zawraca auto, jedzie za miasto na sporą, zieloną łączkę. Zatrzymuje się, otwiera bagażnik, wyciąga koc i kładzie na trawie.

- Ależ proszę pana, ja na pewno oddam panu pieniądze! Proszę nic mi nie robić, mam dzieci i męża, którego bardzo kocham... - mówi kobieta prawie płacząc.

- A ja mam czterdzieści królików, więc rwij trawę i nie dyskutuj! - odpowiada taksówkarz.

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u