Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Pedofil z Wieruszowa aresztowany!

Pedofil z Wieruszowa aresztowany!

policja1Sprawa, o której informowaliśmy wczoraj w siewie.tv (http://siewie.tv/artykuly/aktualnosci/8770-czy-36-latek-z-wieruszowa-dopuci-si-gwatu-na-jedenastoletniej-dziewczynce) wstrząsnęła Wieruszowem. 36-latek podejrzany o przestępstwo o charakterze pedofilskim najbliższe miesiące spędzi w areszcie. Tak zadecydował sąd. Stało się to po incydencie seksualnym z udziałem jedenastolatki.

 

Podejrzanego zatrzymano w piątek 21 bm. W Prokuraturze Rejonowej w Wieluniu usłyszał zarzut doprowadzenia dziecka do obcowania płciowego oraz innych czynności seksualnych. - Sprawca działał podstępem, a także użył przemocy. Mężczyzna nie odniósł się do stawianego zarzutu i odmówił składania wyjaśnień – poinformowała portal tugazeta.pl Jolanta Szkilnik, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Sieradzu. - Na wniosek prokuratora sąd zastosował tymczasowy areszt na okres 3 miesięcy - dodała.
Zatrzymany to Krzysztof J., wcześniej karany za przestępstwa przeciwko mieniu oraz z ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. Odbył także w Holandii wyrok pozbawienia wolności za zabójstwo. Wieruszowianin 10 lat temu był poszukiwany Europejskim Nakazem Aresztowania wydanym przez władze Holandii. 10 maja 2008 r. w miejscowości Helmond miał dokonać zabójstwa kobiety, z którą mieszkał i kradzieży samochodu. W Polsce był poszukiwany listami gończymi za uszkodzenie ciała, handel narkotykami oraz fałszywe zeznania. Schwytano go w czerwcu 2008 roku i przekazano stronie holenderskiej. Groziła mu bardzo długa odsiadka, jednak po 10 latach powrócił do Wieruszowa, mimo iż uznawany był za wyjątkowo niebezpiecznego przestępcę. Teraz czeka go kolejny proces. Z uwagi na dobro nastolatki policja i prokuratura nie informują o szczegółach sprawy.
Czyn, który jest mu zarzucany, zagrożony jest karą nie mniejszą niż trzy lata pozbawienia wolności. Ale w warunkach recydywy kara może sięgnąć nawet dziesięciu lat! Przypomnijmy, że do podobnej sprawy doszło także w Wieruszowie dokładnie rok temu. Wówczas to 25-letni Steve V., obywatelstwa kanadyjskiego i portugalskiego, dopuścił się popełnienia zbrodni zabójstwa ze zgwałceniem oraz znęcania się nad trzyletnim synem partnerki w okresie od co najmniej 20 września do 29 września 2017 roku. Zabójca ma przedłużony areszt do 26 października. Jego sprawa jest w toku.

KaMi S

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Reklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyPrzygoda księdza z nastolatką

Przez miasto jedzie zatłoczony tramwaj.
Nagle motorniczy gwałtownie hamuje. Atrakcyjna nastolatka traci równowagę i z impetem wpada na księdza, który siedzi obok niej.
Tak niefortunnie, że siada mu na kolanach.
Po chwili zdumiona spogląda na kapłana i z podziwem i mówi:
- Ho, ho, ho, proszę księdza...!
- To nie jest żadne ho ho ho, tylko klucz od zakrystii..

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u