Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Włamywacze z amfetaminą

Włamywacze z amfetaminą

policja1Policjanci z Wielunia zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o usiłowanie włamania do budynku wielorodzinnego w tym mieście. Okazało się, że posiadali przy sobie amfetaminę. Mężczyźni usłyszeli zarzuty w tej sprawie. Grozi im kara nawet do 10 lat więzienia.

 

Jak informuje KPP w Wieluniu, 12 października tuż po północy oficer dyżurny został poinformowany o próbie włamania do budynku przy ulicy Polskiej Organizacji Wojskowej. Ustalono, że sprawcy przy użyciu metalowego narzędzia usiłowali wyłamać okno do jednego z pomieszczeń. Zostali jednak spłoszeni przez właściciela posesji i uciekli. W trakcie sprawdzania najbliższej okolicy, na ul. Częstochowskiej policjanci zauważyli dwóch mężczyzn, którzy na widok radiowozu zachowywali się nerwowo. Byli to mieszkańcy Wielunia w wieku 39 i 43 lat. Policjanci ustalili, że mieli oni związek z usiłowaniem włamania. Okazało się też, że posiadali przy sobie amfetaminę.
Na podstawie zgromadzonych dowodów przedstawiono zatrzymanym zarzuty usiłowania kradzieży z włamaniem oraz posiadania narkotyków. Decyzją sądu zostali tymczasowo aresztowani. Pod nadzorem prokuratora policjanci nadal wyjaśniają okoliczności tej sprawy.
Tylko za posiadanie narkotyków lub substancji psychotropowych wbrew obowiązującym przepisom grozi do 3 lat pozbawienia wolności.

(opr. KJB)

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Reklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyWspominki myśliwych

W parku na ławce siedzą dwaj starsi panowie i rozmawiają:
- Miał pan w młodości jakieś hobby? - pyta jeden z nich.
- O, niejedno! Ale najważniejsze to kobiety i polowanie.
- A na co pan polował?
- Na kobiety, szanowny kolego, na kobiety...!

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u