Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności TUBIS TRIO z nową płytą w szkole muzycznej w Sieradzu

TUBIS TRIO z nową płytą w szkole muzycznej w Sieradzu

517„Tam gdzie kończy się płyta „The Truth” zaczyna się „Flashback” - powiedział Maciej Tubis, lider jazzowego Tubis Trio podczas koncertu w Państwowej Szkole Muzycznej I st. w Sieradzu. Zespół zaprezentował tam utwory pochodzące z wydanej 12 października najnowszej płyty, zatytułowanej „Flashback”.

 

Spójne z poprzednią płytą kompozycje, bardzo melodyjne i precyzujące charakterystyczne brzmienie Tubis Trio z Łodzi zostały bardzo ciepło przyjęte przez sieradzka publiczność. Piątkowy (30 listopada) koncert zakończył się wspaniałym bisem; usłyszeliśmy utwór kończący poprzednią płytę, zatytułowaną „Triceratops”. Organizatorem koncertu było Towarzystwo Muzyczne FERMATA oraz PSM I st. w Sieradzu.

Tekst i fot: Sławomir Cieślak PSM w Sieradzu

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Reklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyPolityczny i sentymentalny

Dawno, dawno temu kancelaria Sejmu zorganizowała wycieczkę autokarową dla liderów partii, które stały wysoko w rankingach popularności. Do podstawionego pod gmach Sejmu autokaru dwupokładowego jako pierwsi wsiedli posłowie płci obojga z Samoobrony i zajęli miejsca na piętrze. Na dolnym pokładzie zasiedli posłowie Platformy Obywatelskiej.
Kiedy autokar ruszył, jak to bywa na wycieczkach, wyciągnięto butelki z bajkowymi napojami wszelkiej maści. Po kilkudziesięciu minutach zapanował pełny luz.
Ale działo się tak tylko na dolnym pokładzie. U góry grobowa cisza. Po przejechaniu kilku kilometrów któryś z platformersów postanowił zajrzeć na piętro, aby "zasięgnąć języka". Wchodzi patrzy, a wszyscy siedzą równo jak w samolocie z głowami opartymi o zagłówki.
- Co się dzieje?! - pyta siedzącej najbliżej Renatki B.
- Co? Wy macie kierowcę, a my nie... - wyszeptała drżącym głosem posłanka.

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u