Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Zduńskowolanie, także ci najmłodsi nie zgadzają się na hejt! I są #MuremZaOwsiakiem

Zduńskowolanie, także ci najmłodsi nie zgadzają się na hejt! I są #MuremZaOwsiakiem

49778667_2275891292642633_5129070985927983104_nPierwsze w tym roku, a odbywające się od wielu miesięcy cykliczne "Spotkanie z Konstytucją" pod Sądem Rejonowym w Zduńskiej Woli było wyjątkowe. Poza stałymi bywalcami tych spotkań uczestniczyła w nim bowiem po raz pierwszy młodzież. Głównie byli wolontariusze Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

 

Przyszli z wymownym przesłaniem i z transparntami: "Początkiem nienawiści są słowa". Przynieśli "owsiakowe" serduszka i poprosili o wsparcie akcji #MuremZaOwsiakiem. Umówili się z dorosłymi, że te serduszka będą wszyscy nosić co najmniej do końca stycznia. Symbolicznie był też z uczestnikami manifestacji ś.p. Paweł Adamowicz. Zamordowanemu z nienawiści prezydentowi Gdańska zadedykowana została wspólnie zaśpiewana "Modlitwa o wschodzie słońca", zaś podczas pieśni "Brzmienie ciszy" uczestnicy skierowali do Niego i Jego Rodziny dobre myśli i uczucia.

Leon

Fot. Joanna Pawowska_FB

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Reklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyDupa nie czarodziej

Do baru wchodzi mężczyzna i zamawia setkę czystej. Z kieszeni wyciąga naparstek, odlewa do niego trochę wódeczki, a z drugiej kieszeni wyjmuje małego, kilkucentymetrowego ludzika. Stawia go na barze i podaje naparstek. Barman patrzy na to zdziwiony:
- Panie, skąd pan takiego krasnala wytrzasną?
- Wie pan, byliśmy razem z kolegą Staszkiem w Afryce. Idziemy tam przez dżungle, idziemy i nagle widzimy jak tubylcy tańczą dookoła ogniska. A w środku koła taki wymalowany na kolorowo wywija grzechotnikami. I jak ty mu wtedy, Stachu powiedziałeś? Że on jest dupa a nie czarodziej?!

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u