Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności 15-letni amatorzy ,,jarania marychy''

15-letni amatorzy ,,jarania marychy''

policjaDzielnicowi z Wielunia zatrzymali dwóch 15-latków z powiatu pajęczańskiego, którzy posiadali marihuanę. Mało tego, wiele wskazywało na to, że ją palili. Obaj nieletni odpowiedzą za to przed sądem rodzinnym.

 

Wczoraj wieluńscy dzielnicowi podczas tak zwanej służby obchodowej postanowili skontrolować teren garaży na jednym z wieluńskich osiedli mieszkaniowych. Spotkali tam grupę młodych ludzi, którzy na ich widok zaczęli nerwowo się zachowywać. Policjanci postanowili sprawdzić co też jest powodem takiego zachowania. Szybka wydało się, dlaczego. Już podchodząc do młodzieńców poczuli woń charakterystyczną dla marihuany. Czujność nie zawiodła! Jak się okazało, przy 15- letnim mieszkańcu powiatu pajęczańskiego funkcjonariusze znaleźli szklaną lufkę nabitą marihuaną. Drugi 15- latek również posiadał przy sobie torebkę foliową z suszem marihuany. Policjanci ustalili też, że dzielił się ona narkotykiem z małoletnim kolegą. Obaj palacze trawy zostali zatrzymani i przesłuchani w charakterze nieletnich sprawców czynu karalnego. Po wykonaniu czynności 15- latków przekazano pod opiekę rodziców, a ich dalszym losie zadecyduje sąd rodzinny.

(opr. KJB)

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Reklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyPrzygoda księdza z nastolatką

Przez miasto jedzie zatłoczony tramwaj.
Nagle motorniczy gwałtownie hamuje. Atrakcyjna nastolatka traci równowagę i z impetem wpada na księdza, który siedzi obok niej.
Tak niefortunnie, że siada mu na kolanach.
Po chwili zdumiona spogląda na kapłana i z podziwem i mówi:
- Ho, ho, ho, proszę księdza...!
- To nie jest żadne ho ho ho, tylko klucz od zakrystii..

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u