Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Bezduszny kierowca autobusu MPK w Sieradzu ukarany!

Bezduszny kierowca autobusu MPK w Sieradzu ukarany!

autobusKierowca MPK w Sieradzu, który odmówił pomocy choremu pasażerowi, został surowo ukarany! Za bezduszne zachowanie kierowcy udzielono nagany z wpisaniem do akt. Dodatkowo otrzymał karę finansową. Przed zwolnieniem uratowało kierowcę to, że miał nienaganny ponad 30-letni staż pracy.

Przypomnijmy, że do zdarzenia doszło w 5 kwietnia w autobusie linii numer 5 na Placu Wojewódzkim w Sieradzu. W autobusie upadł jeden z pasażerów. Okazało się, że miał atak padaczki. Uderzył głową w szybę i osunął się po ścianie autobusu. Niestety, kierowca nie zareagował. Kiedy inny pasażer poprosił go, by zadzwonił na pogotowie odpowiedział, że... ma telefon służbowy i tego nie zrobi! Na szczęście, pasażerka zadzwoniła do pogotowia. Mało tego ,kierowca poprosił udzielających choremu pomocy, aby... opuścili autobus. Zrobili to i na przystanku czekali na karetkę.
Za naganne zachowanie kierowcy jeszcze raz przeprasza prezes MPK w Sieradzu, Arkadiusz Podsiadły, który zapewnia, że kierowcy objęci zostaną dodatkowymi szkoleniami w zakresie niesienia pierwszej pomocy.

(lek.)

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Reklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyPrzygoda księdza z nastolatką

Przez miasto jedzie zatłoczony tramwaj.
Nagle motorniczy gwałtownie hamuje. Atrakcyjna nastolatka traci równowagę i z impetem wpada na księdza, który siedzi obok niej.
Tak niefortunnie, że siada mu na kolanach.
Po chwili zdumiona spogląda na kapłana i z podziwem i mówi:
- Ho, ho, ho, proszę księdza...!
- To nie jest żadne ho ho ho, tylko klucz od zakrystii..

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u