Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Koncert finałowy Sieradzkiego Festiwalu Muzykujących Rodzin w środę 15 maja

Koncert finałowy Sieradzkiego Festiwalu Muzykujących Rodzin w środę 15 maja

rodzinyMUZYKUJACESIERADZW Światowy Dzień Rodzin, w środę 15 maja w Państwowej Szkole Muzycznej I stopnia w Sieradzu odbędzie się finałowy koncert Sieradzkiego Festiwalu Muzykujących Rodzin. Początek o godz. 18.

 

Weźmie w nim udział dziesięć muzycznie uzdolnionych rodzin. W ich wykonaniu usłyszymy bardzo zróżnicowany repertuar. Od utworów barokowych, poprzez kompozycje klasyczne, aż po muzykę filmową i wielkie, współczesne przeboje. Nie zabraknie również utworów skomponowanych przez sieradzan. W drugiej części koncertu wystąpią artyści scen łódzkich: pochodzące ze Zduńskiej Woli Danuta Dudzińska, jej córka Justyna z mężem Piotrem Jakubowskim oraz rodzice Piotra; Iwona i Ireneusz.
W programie koncertu znajdą się duety z „Księżniczki czardasza”, „Wesołej wdówki”, przeboje z musicali, pieśni Chopina. W roku poświęconym Stanisławowi Moniuszce znajdzie się także miejsce dla najpopularniejszych pieśni z dorobku mistrza. Organizatorem SFMR jest Towarzystwo Muzyczne FERMATA w Sieradzu przy finansowym wsparciu Urzędu Miasta w Sieradzu. W przedsięwzięciu uczestniczy również PSM I stopnia w Sieradzu.

Opr. KaMi S

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Reklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyPrzygoda księdza z nastolatką

Przez miasto jedzie zatłoczony tramwaj.
Nagle motorniczy gwałtownie hamuje. Atrakcyjna nastolatka traci równowagę i z impetem wpada na księdza, który siedzi obok niej.
Tak niefortunnie, że siada mu na kolanach.
Po chwili zdumiona spogląda na kapłana i z podziwem i mówi:
- Ho, ho, ho, proszę księdza...!
- To nie jest żadne ho ho ho, tylko klucz od zakrystii..

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u