Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Młode Siewie PIÓRNIK - Dlaczego kobiety kochają drani?

PIÓRNIK - Dlaczego kobiety kochają drani?

PIORNIK1Większość kobiet zapytanych o najważniejsze cechy męskie najczęściej odpowiada: przebojowy, zabawny, odpowiedzialny, stanowczy, zdecydowany, pewny siebie, atrakcyjny, konsekwentny. Jednak czy tylko tego oczekujemy od naszych partnerów?

 

Takie cechy kojarzą nam się z kimś, kto będzie opiekował się swoją rodziną, da nam poczucie bezpieczeństwa, będzie brał odpowiedzialność za swoje czyny, wytrwale dążył do celu i wesprze swoją kobietę, kiedy zaistnieje taka potrzeba. Pozostaje tylko pytanie, czy prawdziwy macho potrafi też być wrażliwy i wyrozumiały? Kobiety oczekują w swoich związkach namiętności i zmienności. Dlatego najczęściej wybierają zdecydowanych mężczyzn. Faceci o emocjonalnym charakterze często idą w odstawkę. Dlaczego tak jest? Być może dokonujemy takich wyborów z prostych przyczyn. Pragniemy partnera silnego, potrafiącego zapewnić nam bezpieczeństwo w każdej sytuacji. Najczęściej typowy macho, jakiego poszukujemy, staje się zbyt pewny siebie, a nawet brutalny. Jednak dlaczego kobiety odrzucane przez swego ,,casanovę'', są w nim nadal szaleńczo zakochane? Sama postawa, uśmiech i spojrzenie sprawia, że czujemy się pewniej, lepiej. Panny nie tylko za mundurem ustawiają się sznurem, ale również za skórzaną kurtką czy podartymi jeansami. Taki mężczyzna wie czego chce, nie liczy się z niczyim zdaniem, wychodzi gdzie i z kim ma ochotę. Przy nim kobieta nigdy się nie znudzi. Jedna randka z macho sprawia jej ogromną satysfakcję. Choć w rzeczywistości nie wszystko kobiecie odpowiada, godzi się być na drugim planie. Przebojowość mężczyzny dodaje całemu związkowi ognia. Dodatkowo tacy faceci są spontaniczni. To kolejna pozytywnie wpływająca na partnerkę cecha. Wiadomo, że wolimy od nudnego wieczoru czy spaceru, niespodziewany wypad, chociażby na gokarty. Myślę, że funkcjonuje tutaj tak zwana "metoda kija i marchewki". Pozytywnymi i negatywnymi emocjami płeć piękna jest wciąż zachęcana. Niestety na dłuższą metę to działanie staję się demotywujące. Z czasem partnerki po burzliwym i namiętnym okresie oczekują chwili stateczności i stabilizacji. Jednakże spotykamy się z rozczarowaniem, gdyż takowy mężczyzna nie potrafi nam tego zapewnić.

Myślę, że każda kobieta powinna szukać mężczyzn o cechach macho i wrażliwego artysty. Kogoś, kto wesprze ją w trudnej chwili, wysłucha gdy zaistnieje taka potrzeba, ale również nie zawaha się stanąć w jej obronie. Takie połączenie sprawi, że związek nie będzie nudny i monotonny, a partnerka poczuje się atrakcyjna, śmiała i zdecydowana. Jednak czy mężczyzna o takim połączeniu będzie nadal w oczach kobiet atrakcyjny?

Natalia Jabłońska

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

ZalogujReklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipySynku, jak mogłeś...

Matka strasznie beszta syna, który wybrał się do klubu ze striptizem.
- Jak mogłeś! To straszne, to obrzydliwe! Pewnie widziałeś tam rzeczy, których nie powinieneś zobaczyć!
- Tak. - odpowiada syn - Widziałem tam ojca!

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u