Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Młode Siewie Idealny, czyli jaki?

Idealny, czyli jaki?

PIORNIK1Zapewne każda, nawet mała dziewczynka marzy o królewiczu z bajki, który przyjedzie do niej na białym koniu i... Będzie przystojny, idealny i niepowtarzalny. Wezmą ślub i będą żyli długo i szczęśliwie. Wydaje się, że ideałów nie ma, tacy po prostu nie istnieją. Ale przecież nikt nie powiedział, że mój chłopak nie może być dla mnie ideałem? Bo może…i pewnie będzie. Każda z nas wybiera sobie tego odpowiedniego. Jaki chłopak będzie przypominał ideał? Zatem szukajmy...

Przede wszystkim taki, który będzie szanował swoją dziewczynę. To chyba najważniejsze. Chłopak musi też być opiekuńczy, być tym przy którym czułybyśmy się bezpieczne. Ale - jak to mawiają doświadczone kobiety - najważniejsze jest wnętrze. Zatem powinien mieć dobre serce. Być pomocny, uczynny, miły i sympatyczny. Taki chłopak z pewnością zwróci na siebie uwagę, najczęściej wielu dziewcząt... Powinien być też pewny siebie, ale nie przesadnie, na tyle, by umiał powiedzieć dziewczynie o swoich uczuciach. Nie powinien czekać aż to ona zrobi pierwszy krok... Chociaż? Niby mamy równouprawnienie, ale jednak to chłopak powinien zrobić pierwszy krok by nas zdobywać.

Teraz opiszmy najbardziej pożądany wygląd, bo to nieprawda, że powinien być choć trochę ładniejszy od diabła. Na pewno odpycha nas chłopak, który nie dba o siebie, jest spocony, ma ugniecioną koszule, tłuste włosy, brudne buty i nieobcięte paznokcie. Jednym słowem - chodzący koszmar. Na takiego żadna nie spojrzy, no chyba tylko po to, by się z pośmiać. A jaki przyciąga dziewczyny? Działa niczym niewidzialna siatka na motyle… Taki, który jest czysty, zadbany. Pachnie, ma czyste, estetyczne ubranie. No i bez bez nałogów. Czyli nie pije, nie pali, nie hazarduje, zażywa... Powinien też być starszy od dziewczyny, może to stereotyp, ale coś w tym jest. Powinien również być wyższy od niej, wtedy można zakładać szpilki, bo głupio byśmy się czuły, gdybyśmy były wyższe od swojego partnera, zwłaszcza o głowę czy pół. Nie musi być ubrany bardzo modnie, mieć najlepsze auto. Koniecznie jednak, po prostu musi mieć to „coś” i... nic więcej. Czy my dziewczyny wymagamy wiele?

Ważne jest też towarzystwo, w jakim przybywa zarówno chłopak jak i każdy z nas, bo wiadomo „z kim przystajesz takim się stajesz”. Ważne jest też abyśmy patrzyły na niego jak na potencjalnego ojca naszych dzieci. Przecież na początku będzie on tylko chłopakiem, później narzeczonym, mężem i nareszcie tatą. Ojcem naszych dzieci. Brzmi poważnie. I bardzo odpowiedzialnie. Może zabrzmi to dziwnie, ale ważne jest też i to jak traktuje swoją mamę Bo tak, jak traktuje ją, tak też może traktować Ciebie. Niby zwykły szczegół, a tak wiele znaczy.

Jest wiele wskazówek by wybrać tego odpowiedniego, ale... „Wielka miłość nie wybiera, czy jej chcemy nie pyta nas wcale, wielka miłość, wielka siła zostaniemy jej wierni na zawsze…”Seweryn Krajewski. No i cóż, szukać trzeba...

Zakręcona

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

ZalogujReklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipySynku, jak mogłeś...

Matka strasznie beszta syna, który wybrał się do klubu ze striptizem.
- Jak mogłeś! To straszne, to obrzydliwe! Pewnie widziałeś tam rzeczy, których nie powinieneś zobaczyć!
- Tak. - odpowiada syn - Widziałem tam ojca!

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u