Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Galeria Fotorelacje Foto Galeria Andrzeja Świniarskiego z Dożynek Gminnych Włyń'2019

Foto Galeria Andrzeja Świniarskiego z Dożynek Gminnych Włyń'2019

049Andrzej Świniarski - fotografik z Warty ma 70 lat, a mimo to nadal fotografuje. Jak mówi, dlatego, że jest to jego pasja od ponad pół wieku. Robi zdjęcia praktycznie na każdy temat, ale szczególnie interesuje się architekturą i ciekawymi obiektami, zwłaszcza sakralnymi. Ale nade wszystko jest miłośnikiem flory i fauny.

Współpracuje z wydawnictwem PROFART Ryszarda Sierocińskiego, z Powiatową Biblioteką Publiczną w Sieradzu i Miejską Biblioteką Publiczną w Zduńskiej Woli oraz z instytucjami kulturalnymi, a zwłaszcza z muzeami w niemal całej Polsce, w ramach Wikipedii, w systemie GLAM. Przez trzy lata był w Naszym Radiu współtwórcą audycji motoryzacyjnej o historii motoryzacji. Współpracuje także ze szwedzką dagBlatt. Swoje prace pokazywał na kilku wystawach, między innymi: w 2008 r. - w Sieradzkim Towarzystwie Fotograficznym, w 2010 r. - w PBP w Sieradzu, pt. "Jesień''. Tę wystawę miał także w Zduńskiej Woli, w Łodzi i - w 2014 r. - w Sędziejowicach. Jego ostatnia wystawa, pokazana w 2018 r. w Warcie nosiła tytuł ,,Cztery pory roku". Publikuje zdjęcia na stronie klasztory oo Bernardynów w Warcie. Ukończył studia na Politechnice Łódzkiej oraz fotograficzne kursy specjalistyczne w PWSFTiTv w Łodzi.

(opr. lek.)

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

ZalogujReklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipySojusz to już nie sojuz, ale jednak sojusz

Kiedy po raz pierwszy wysłano żołnierzy amerykańskich do Polski w ramach wymiany NATO-wskiej, zdarzyła się taka oto historia: Po spotkaniu powitalnym z Polakami jeden z amerykańskich żołnierzy pisze do domu:
- Kochana mamo, pozdrawiam Cię serdecznie. W pierwszych słowach mojego listu opowiem Ci jak wygląda tydzień w polskiej jednostce:
Poniedziałek: koledzy przywitali nas dużą wódką.
Wtorek: umieram!
Środa: jeden z kolegów polskich miał urodziny.
Czwartek: umieram.
Piątek: dostaliśmy przepustkę - poszliśmy na dyskotekę z polskimi kolegami.
Sobota: dlaczego nie umarłem we wtorek?

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u