Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Wideo Filmy i reportaże ZDOLNI, NAJZDOLNIEJSI - NAGRODZENI

ZDOLNI, NAJZDOLNIEJSI - NAGRODZENI

 

uzdolnieni

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Zaloguj

Reklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyPrzypadkowo szczęśliwy emeryt

Listonosz z naszego rewiru odchodził na emeryturę. Podczas ostatniego obchodu kilku mieszkańców naszego bloku postanowiło go jakoś sympatycznie pożegnać, bo chłop był uprzejmy i z pocztą przez lata nie mieliśmy większych problemów. Sąsiadka spod siódemki dała listonoszowi flaszkę wina własnej roboty, sąsiad od białego pudla podarował mu odręcznie namalowany dyplom z podziękowaniami od wszystkich mieszkańców domu, a emerytka spod dwunastki podarowała listowemu paprotkę własnego chowu.
Najbardziej zaskoczyła prawie już emeryta urocza blondynka z trzeciego piętra, która wcale nie wyglądała na swoje 45 lat i niezależnie od pory dnia chodziła w różowym peniuarze. Jak tylko listonosz przekroczył próg jej mieszkania, zrzuciła i to skąpe odzienie, wzięła delikatnie za rękę, doprowadziła do sypialni, a tam - do prawie dwóch orgazmów... Po tym nieoczekiwanym seansie podała zdumionemu listonoszowi szarlotkę, kawę i podziękowała serdecznie za lata służby, a na koniec dała... dziesięć złotych!
Listonosz był w szoku. Kiedy się pozbierał, zapytał: - To, co pani dla mnie zrobiła było cudowne, ale po co mi to dziesięć złotych?
- Zastanawiałam się co panu dać w związku z przejściem na emeryturę. Myślałam tak i myślałam... W końcu mąż mi doradził mówiąc: - Pier... go! Daj mu dychę! A kawę i ciastko to już sama wymyśliłam...

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u