Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Szpital w Sieradzu zamknięty z powodu COVID-19. Wstrzymano przyjęcia pacjentów

Szpital w Sieradzu zamknięty z powodu COVID-19. Wstrzymano przyjęcia pacjentów

szpitalSzpital Wojewódzki im. Prymasa Kardynała Stefana Wyszyńskiego wstrzymał wczoraj przyjęcia pacjentów na wszystkich oddziałach. Powodem jest zwiększenie liczby potwierdzonych zakażeń koronawirusem, zarówno wśród personelu, jak i u leczonych tam osób. O taką decyzję dyrekcji szpitala zabiegał wojewoda łódzki. Pacjenci z potwierdzonym zakażeniem COVID-19 zostali przewiezieni do szpitali jednoimiennych w Łodzi i Zgierzu.

 

Z kolei zakażony personel został odizolowany i przebywa na kwarantannie. Wcześniej w sieradzkim szpitalu wykryto ponad sto zakażeń koronawirusem. Do odwołania wstrzymano także wizyty w przyszpitalnych poradniach. Pacjenci, poza zagrożeniem zdrowia i życia, mogą się z lekarzami konsultować poprzez teleporady. Nie ma też wizyt rodziny, czy znajomych u już przyjętych chorych na oddziałach. Do odwołania! Podobne zalecenia wojewoda łódzki zalecił dla Szpitala Psychiatrycznego w Warcie. Ta placówka także wstrzymała przyjmowanie nowych pacjentów.

KaMi S

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

ZalogujReklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyRefleksja żony, riposta męża

Żona do męża: - Wiesz kochanie, ta para co mieszka obok bardzo się kocha. On ją całuje a powitanie i pożegnanie. Chcę byś też tak robił.
- Odbiło ci? Przecież prawie jej nie znam!

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u