Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Pogratulować uczciwości!

Pogratulować uczciwości!

policjaGodną naśladowania uczciwością wykazał się 47-letni mieszkaniec Pajęczna, który zgłosił na policję, że przy bankomacie znalazł znaczną sumę pieniędzy.

 

W południe 19 kwietni 47-letni mieszkaniec Pajęczna udał się do bankomatu, aby wypłacić pieniądze. Ze zdumieniem zauważył, że w miejscu wypłat pieniędzy leży gruby plik banknotów. Przypomniał sobie, że kiedy podchodził do bankomatu, minął się z odchodzącym od niego mężczyzną. Zabrał pieniądze chcąc je oddać mężczyźnie lecz gdy się odwrócił, nikogo już nie było. O tej niecodziennej sytuacji powiadomił policję. Wraz z dzielnicowymi udał się do banku, aby wyjaśnić sytuacje i zwrócić pieniądze. Jak się okazało, kwotą pozostawiona w bankomacie było 5 tysięcy złotych. Znalazcy gratulujemy uczciwości a postawę jaką się wykazał należy traktować jako wzór dla wszystkich, którzy znaleźliby się w podobnej sytuacji.

KPP w Pajęcznie

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

ZalogujReklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyRefleksja żony, riposta męża

Żona do męża: - Wiesz kochanie, ta para co mieszka obok bardzo się kocha. On ją całuje a powitanie i pożegnanie. Chcę byś też tak robił.
- Odbiło ci? Przecież prawie jej nie znam!

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u