Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Norbert Kuświk i Natan Gryga nie schodzą z podium!

Norbert Kuświk i Natan Gryga nie schodzą z podium!

natanDwaj wokaliści, wychowankowie Tomasza Marciniaka, którzy szkolą swoje głosy w Powiatowym Młodzieżowym Domu Kultury "Na Pięterku" w Zduńskiej Woli, wciąż są w doskonałej formie. Potwierdzili ją ponownie na międzynarodowych festiwalach.

 

9-letni Natan Gryga, który właśnie obchodził urodziny, sprawił sobie, opiekunowi i rodzicom wspaniały prezent! Na Międzynarodowym Konkursie Wokalnym Online w stolicy Japonii – Tokio, za wykonanie piosenki „Bratnie dusze” zdobył serca międzynarodowego jury i zajął I miejsce.
Z Koli we Włoszech, a dokładnie z II wiosennej edycji International Online Festival – Contest „Future Stars” odbywającego się właśnie w słonecznej Italii także dotarły dobre wieści. 18-letni Norbert Kuświk w kategorii wiekowej 17-19 lat i muzycznej "Pop Vocal" zajął I miejsce. Organizatorem festiwalu była firma Sopravista International Festivals.
Wokalista ten świetnie zaprezentował się też na International Online Contest „The Song”, także we Włoszech. W kategorii muzycznej "Musical" zajął I miejsce. Za wysoką ilość punktów zdobytych za wykonanie piosenki pt. „Nie ma takich dwóch” z musicalu „Aladyn” międzynarodowe jury zaprosiło zduńskowolanina na przyszłoroczny „Sea Sun Festival 2022” do Hiszpanii. Serdecznie gratulujemy Norbertowi i Natanowi wspaniałych sukcesów, no i życzymy kolejnych.

KaMi S

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

ZalogujReklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyRefleksja żony, riposta męża

Żona do męża: - Wiesz kochanie, ta para co mieszka obok bardzo się kocha. On ją całuje a powitanie i pożegnanie. Chcę byś też tak robił.
- Odbiło ci? Przecież prawie jej nie znam!

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u