Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Policja zwraca się z prośbą: kto rozpoznaje skradzione przedmioty?

Policja zwraca się z prośbą: kto rozpoznaje skradzione przedmioty?

216-128936Policjanci ze Skierniewic zatrzymali po pościgu trzech obywateli Gruzji, podróżujących czarną Hondą Jazz na pabianickich tablicach rejestracyjnych. Podejrzewani wpadli krótko po kradzieży torebki. W ich aucie policjanci zabezpieczyli przedmioty mogące pochodzić z innych przestępstw. KTO ROZPOZNAJE?

 

20 kwietnia skierniewicka policja otrzymała informację od świadka, który widział kradzież w rejonie cmentarza przy ul. Poniatowskiego w tym mieście. Złodziej wykorzystał chwilę nieuwagi sprzedającej znicze i skradł jej torebkę z dokumentami, kartą bankomatową oraz pieniędzmi. Widząc to mężczyzna ruszył za samochodem sprawców, przekazując jednocześnie sygnał miejscowej policji. Po pościgu doszło do zatrzymania podejrzanych. Uciekinierami okazali się obywatele Gruzji. Trafili do policyjnego aresztu. W samochodzie, którym poruszali się sprawcy policjanci znaleźli m.in. biżuterię, zegarki, monety pochodzące najprawdopodobniej z przestępstw na terenie całego kraju. Trwa ustalanie pokrzywdzonych.

Jeśli rozpoznajesz wśród przedmiotów widocznych na zdjęciach swoją własność prosimy o pilny kontakt z KMP w Skierniewicach – telefon całodobowy- 47 843 11 88.

KPP w Skierniewicach

216-128940

216-128939

216-128938

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

ZalogujReklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyRefleksja żony, riposta męża

Żona do męża: - Wiesz kochanie, ta para co mieszka obok bardzo się kocha. On ją całuje a powitanie i pożegnanie. Chcę byś też tak robił.
- Odbiło ci? Przecież prawie jej nie znam!

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u