Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Zosia Michałowicz z sieradzkiego ,,Jagiellończyka'' finalistką Olimpiady Literatury i Języka Polskiego

Zosia Michałowicz z sieradzkiego ,,Jagiellończyka'' finalistką Olimpiady Literatury i Języka Polskiego

lojagielloncyzkZosia Michałowicz, uczennica drugiej klasy Liceum Ogólnokształcącego w Sieradzu została finalistką 51. Olimpiady Literatury i Języka Polskiego.

 

Zosia osiągnęła bardzo dobre wyniki. W części pisemnej zdobyła 21. punktów na 30. możliwych, zaś w części ustnej 42. na 60. Języka polskiego uczy Zosię Ilona Nowocień. Dzięki temu sukcesowi Zosia Michałowicz jest zwolniona z egzaminu maturalnego. Z przedmiotu język polski ma już ocenę najwyższą. Szóstkę gwarantuje jej stosowna ustawa.
Wcześniej laureatem tegorocznej Olimpiady Wiedzy o Mediach został Piotr Żuber, uczeń trzeciej klasy tego liceum. Opiekunką Piotra jest Beata Kielek. Sukces w olimpiadzie gwarantuje temu uczniowi indeks na wybraną uczelnię. Gratulujemy!

lek.

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

ZalogujReklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyRefleksja żony, riposta męża

Żona do męża: - Wiesz kochanie, ta para co mieszka obok bardzo się kocha. On ją całuje a powitanie i pożegnanie. Chcę byś też tak robił.
- Odbiło ci? Przecież prawie jej nie znam!

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u