Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności „Sieć na kulturę w podregionie sieradzkim” - projekt realizowany w Wieruszowie i Zduńskiej Woli

„Sieć na kulturę w podregionie sieradzkim” - projekt realizowany w Wieruszowie i Zduńskiej Woli

wdkwieruszowWieruszowski Dom Kultury i Miejski Dom Kultury w Zduńskiej Woli biorą udział w projekcie „Sieć na kulturę w podregionie sieradzkim”.

 

WDK już rozpoczął nabór do bezpłatnego szkolenia online „Projektowanie i realizacja serwisów internetowych oraz gier mobilnych”. Grupą docelową są dzieci w wieku 10 -14 lat. Liczba miejsc jest ograniczona. Rozpoczęcie szkolenia planowane jest na 17 maja. Placówka zaprasza osoby chętne do zapisów: tel. 62 78 41 080.
W zduńskowolskim "emdeku" szkolić będą podczas zajęć dzieci i młodzież od 10 do 18 roku życia, ale najpierw przeszkolenie przejdzie część pracowników placówki. Zapisy dla uczestników mają ruszyć z końcem kwietnia. Podczas szkoleń w obu miastach omówione zostaną typy gier i serwisów internetowych. Uczestnicy dowiedzą się jak tworzyć serwisy internetowe oraz gry mobilne. Poznają, w jaki sposób projektować przyjazne i atrakcyjne dla użytkowników gry i gdzie je publikować. Poznają tajniki budowania historii i sposoby na przyciągnięcie użytkowników do stworzonych przez nich gier. Dowiedzą się, jakie standardy bezpieczeństwa należy zachować przy publikacji stron, serwisów i gier. Więcej o projekcie: https://www.siecnakulture.pl/podregion-sieradzki/
Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa (działanie 3.2 „Innowacyjne rozwiązania na rzecz aktywizacji cyfrowej”).

KaMi S

siecnakulture

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

ZalogujReklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyRefleksja żony, riposta męża

Żona do męża: - Wiesz kochanie, ta para co mieszka obok bardzo się kocha. On ją całuje a powitanie i pożegnanie. Chcę byś też tak robił.
- Odbiło ci? Przecież prawie jej nie znam!

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u