Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Ukradł kartę bankomatową sąsiadowi

Ukradł kartę bankomatową sąsiadowi

264-129112Wieluńscy policjanci zatrzymali 47-letniego mieszkańca powiatu wieluńskiego, który ukradł sąsiadowi kartę bankomatową, a następnie posługując się nią płacił za drobne zakupy w sklepach. Mężczyzna usłyszał zarzuty dotyczące kradzieży oraz włamań na konto bankowe.

 

22 kwietnia policjanci uzyskali informacje, iż na początku kwietnia doszło do kradzieży karty bankomatowej, której właścicielem był 72- letni mieszkaniec powiatu wieluńskiego. Okazało się też, że za jej pomocą ktoś dokonał kilkunastu płatności metodą zbliżeniową za drobne zakupy w sklepach. Pokrzywdzony stracił w sumie ponad 300 złotych.
Pracując nad sprawą policjanci szybko ustalili odpowiedzialnego za te przestępstwa. Był nim 47-letni sąsiad pokrzywdzonego. Mężczyzna został zatrzymany jeszcze tego samego dnia i osadzony w policyjnym areszcie. Jak ustalono, mężczyzna w trakcie ostatniej wizyty u sąsiada wykorzystał jego nieuwagę i skradł kartę bankomatową, która schowana była pod serwetą na stoliku. Następnie kilkanaście razy posłużył się skradzioną kartą w sklepach na terenie gminy Wieluń, płacąc za alkohol, papierosy i drobne zakupy spożywcze.
Mężczyzna usłyszał już zarzuty kradzieży karty bankomatowej oraz włamań na konto bankowe. Teraz za popełnione przestępstwa grozi mu kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Tekst i foto: KPP w Wieluniu

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

ZalogujReklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyRefleksja żony, riposta męża

Żona do męża: - Wiesz kochanie, ta para co mieszka obok bardzo się kocha. On ją całuje a powitanie i pożegnanie. Chcę byś też tak robił.
- Odbiło ci? Przecież prawie jej nie znam!

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u