Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Uprawiał konopie indyjskie, posiadał marihuanę

Uprawiał konopie indyjskie, posiadał marihuanę

269-129131Zduńskowolscy policjanci zatrzymali 37-latka, który w domu oraz na działce posiadał marihuanę. Podejrzany usłyszał już zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających, za co grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 10.

 

Kryminalni ze zduńskowolskiej komendy podejrzewali, że jeden z mieszkańców miasta może posiadać narkotyki w miejscu swojego zamieszkania. 23 kwietnia policjanci pojechali pod wskazany adres, aby dokonać przeszukania jego domu. W łazience znaleźli dwa szklane słoiki z suszem roślinnym oraz karton z nasionami konopi. Przeszukana została również działka 37-letniego zduńskowolanina znajdująca się na terenie gminy Zduńska Wola. W garażu policjanci znaleźli kolejne dwa szklane słoiki i karton z suszem marihuany oraz jedną rosnącą roślinę konopi indyjskiej. Łącznie zabezpieczyli ponad 144 gramów marihuany oraz jedną roślinę. Policjanci zatrzymali podejrzanego 37-latka. Zduńskowolanin nie był wcześniej notowany. Usłyszał już zarzut posiadania znacznych ilości środków odurzających, za co grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności. Prokurator Rejonowy w Zduńskiej Woli zastosował wobec mężczyzny policyjny dozór.

KPP w Zduńskiej Woli

269-129130

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

ZalogujReklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyRefleksja żony, riposta męża

Żona do męża: - Wiesz kochanie, ta para co mieszka obok bardzo się kocha. On ją całuje a powitanie i pożegnanie. Chcę byś też tak robił.
- Odbiło ci? Przecież prawie jej nie znam!

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u