Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności 9-latek ze Zduńskiej Woli wciąż w doskonałej formie

9-latek ze Zduńskiej Woli wciąż w doskonałej formie

natan21Zaledwie 9-letni Natan Gryga ze Zduńskiej Woli wciąż jest w doskonałej formie wokalnej. Wychowanek Tomasza Marciniaka, instruktora w Powiatowym Młodzieżowym Domu Kultury "Na Pięterku" w Zduńskiej Woli zdobył III miejsce w I Ogólnopolskim Konkursie Wokalnym Online „Cinema Vocal”, zorganizowanym przez Szkołę Muzyczną CASIO w Stargardzie. To nagroda w kategorii do 10 lat za wykonanie piosenki pt. „Książę Ali” z filmu „Aladyn”.

 

Z kolei na Białorusi, na V Międzynarodowym Festiwalu Piosenki „Lemari”, odbywającym się w tym roku online w Mińsku, Natan zajął I miejsce w kategorii "Pop Vocal" z piosenką pt. ”Bratnie dusze”. Serdecznie gratulujemy młodemu wychowankowi Tomasza Marciniaka. Przypomnijmy, że w 2020 roku Natan na festiwalach, przeglądach i konkursach wokalnych w kraju i na szczeblu międzynarodowym zdobył ponad sto nagród, w tym większość to były pierwsze i drugie miejsca.

KaMi S

Wykonań Natana można posłuchać na: https://www.youtube.com/watch?v=LTJrQJRy6dw https://www.youtube.com/watch?v=S02IPIGye-o

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

ZalogujReklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyRefleksja żony, riposta męża

Żona do męża: - Wiesz kochanie, ta para co mieszka obok bardzo się kocha. On ją całuje a powitanie i pożegnanie. Chcę byś też tak robił.
- Odbiło ci? Przecież prawie jej nie znam!

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u