Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Uciekał przed policją ze strachu?

Uciekał przed policją ze strachu?

269-129180Zduńskowolscy policjanci zatrzymali po pościgu 24-letniego kierowcę, który zignorował świetlne i dźwiękowe sygnały nakazujące zatrzymanie i próbował uciec. Za swoje zachowanie kierujący samochodem Daewoo odpowie przed sądem.

 

26 kwietnia przed godziną 8 funkcjonariusze wydziału ruchu drogowego zatrzymali do kontroli w okolicy zjazdu z trasy S-8 w miejscowości Czechy samochód marki Daewoo Lacetti. Kierujący najpierw zatrzymał auto, ale kiedy policjanci prawa wysiedli z oznakowanego radiowozu, aby przeprowadzić kontrolę, odjechał z impetem. Policjanci podjęli pościg za uciekinierem radiowozem z włączonymi sygnałami świetlnymi i dźwiękowymi. Ten jednak nie reagował i kontynuował ucieczkę w kierunku Zduńskiej Woli. Do pościgu z polecenia dyżurnego włączyły się kolejne patrole, które na rondzie Macierzy Szkolnej zablokowały dalszą drogę ucieczki Daewoo. Tak doszło do zatrzymania uciekającego. Okazało się, że za kierownicą siedział 24-latek z Łasku. Przeprowadzone przez funkcjonariuszy badanie stanu trzeźwości wykazało, że był trzeźwy oraz nie znajdował się pod wpływem środków odurzających. Mundurowi zatrzymali prawo jazdy kierującemu. Za swoje zachowanie odpowie teraz przed sądem. Nie zatrzymanie się do kontroli drogowej jest przestępstwem, za które grozi kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Tekst i foto: KPP w Zduńskiej Woli

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

ZalogujReklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyRefleksja żony, riposta męża

Żona do męża: - Wiesz kochanie, ta para co mieszka obok bardzo się kocha. On ją całuje a powitanie i pożegnanie. Chcę byś też tak robił.
- Odbiło ci? Przecież prawie jej nie znam!

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u