Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Policja poszukuje sprawcy, który zgładził psa nad Jeziorskiem

Policja poszukuje sprawcy, który zgładził psa nad Jeziorskiem

policjaPolicjanci z Powiatowej Komendy Policji w Poddębicach poszukują świadków lub osób mających jakąkolwiek wiedzę na temat zdarzenia, do którego doszło w Siedlątkowie na plaży Zbiornika Jeziorsko. Nieustalony sprawca przywiązał tam psa do drewnianego pala wbitego w ziemię i pozostawił na pewną śmierć.

 

27 kwietnia zostali zaalarmowani, że w miejscowości Siedlątków na plaży zbiornika Jeziorsko, przypadkowy przechodzień ujawnił martwego psa, który był przywiązany do drewnianego pala. Okoliczności zdarzenia wskazują, iż zwierzę pozbawiono życia w sposób niehumanitarny. W mediach społecznościowych pojawiło się nagranie z miejsca zdarzenia. Komenda Powiatowa Policji w Poddębicach zwraca się z prośbą o przekazanie wszelkich informacji dotyczących okoliczności zdarzenia, właściciela psa na numer alarmowy 112 lub 47 845 22 11. Zapewniamy anonimowość. Zgodnie z ustawą o ochronie zwierząt, takie przestępstwo zagrożone jest karą więzienia do lat 5.
Pamiętajmy! Pies czy każde inne zwierzę to także istoty żywe. Widząc zagrożenie, nie bądźmy obojętni i informujmy o wszystkim Policję, dzwoniąc pod numer alarmowy 112.

KPP w Poddębicach

268-129266

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

ZalogujReklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyRefleksja żony, riposta męża

Żona do męża: - Wiesz kochanie, ta para co mieszka obok bardzo się kocha. On ją całuje a powitanie i pożegnanie. Chcę byś też tak robił.
- Odbiło ci? Przecież prawie jej nie znam!

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u