Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności GRUPA TUBĄDZIN Z NOWYM RZECZNIKIEM PRASOWYM

GRUPA TUBĄDZIN Z NOWYM RZECZNIKIEM PRASOWYM

Tomasz_KorowczykOd maja funkcję rzecznika prasowego Grupy Tubądzin obejmie Tomasz Korowczyk. Na tym stanowisku zastąpił Agatę Grendę, która pełniła tę funkcję przez ostatnie dwa lata.

 

Tomasz Korowczyk jest związany zawodowo z Grupą Tubądzin od pięciu lat. Do tej pory zajmował się działaniami komunikacyjnymi oraz budowaniem relacji z influencerami. Na obecnym stanowisku będzie odpowiadał za kontakty z mediami, kształtowanie polityki komunikacyjnej oraz realizowanie strategii wizerunkowej Grupy Tubądzin, we współpracy z agencją V5 Group.
Tomasz Korowczyk ukończył Dziennikarstwo i Komunikację Społeczną na Uniwersytecie Łódzkim. Jest także absolwentem kursu London School of Public Relations. Doświadczenie zawodowe zdobywał w redakcji Super Expressu, w wydziale Promocji Urzędu Miasta Łodzi oraz przy komunikacji największej inwestycji kolejowo-samorządowej – budowie Nowego Dworca Łódź Fabryczna.
- Najbliższe miesiące zapowiadają się ekscytująco dla Grupy Tubądzin. Wkrótce zaprosimy media na otwarcie rozbudowanego centrum logistycznego. Dzięki tej inwestycji dwukrotnie zwiększyliśmy nasze możliwości załadunkowe, do ponad 50 000 tysięcy TIR-ów rocznie! Na przełomie czerwca i lipca zaprezentuję najnowsze efekty naszej współpracy z Maciejem Zieniem. Cztery, wyjątkowe kolekcje zgodne z trendami: Timeless, Sophisticated, Funky i Boho. Z Maćkiem Zieniem wspólnie projektujemy płytki od 2009 roku, aż trudno uwierzyć, że to już tyle lat! Jesienią, jeśli sytuacja epidemiczna się uspokoi (na co gorąco liczę), będę mógł zaprezentować relacje ze stoiska Tubądzin na największych targach branżowych - Cersaie - poinformował nas Michał Korowczyk.

(opr. KJB)

Foto: Grupa Tubądzin

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

ZalogujReklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyRefleksja żony, riposta męża

Żona do męża: - Wiesz kochanie, ta para co mieszka obok bardzo się kocha. On ją całuje a powitanie i pożegnanie. Chcę byś też tak robił.
- Odbiło ci? Przecież prawie jej nie znam!

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u